reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Znikający zarodek?

Regularne masz cykle?
Idz jak najszybciej na usg
Albo masz lekarza konowala albo coś się dzieje.
Czarno było na usg nawet pęcherzyka nie widziałaś?
I powtórz betę
 
reklama
A pisałaś ze juz brzuch Ci się zaogragla to raczej za wcześnie kochana
Ja w 16 żadnego jeszcze prawie w ogóle nie mialam kazda kobitka inna ale to za wcześnie na brzuch.
 
Cykle mam regularne, zawsze tak samo... Pojutrze powtórzę betę, w środę mam wizytę u gina. Niestety nie mogę też tak cały czas latać, bo finanse na to nie pozwalają :( Na usg widziałam pęcherzyk, widziałam też fasolkę. Co do tego brzuszka to to nie jest tak, że od razu widzę, że już coraz większy z dnia na dzień, tylko czuję tak jakbym miała "wypchaną" macicę. Może to nie jest związane z ciążą, może też już świruję, ale tak po prostu czuję
 
Wiesz co ja pierwsza jaka mialam to była 358 potem 4 dni od niej 1008 jak lekarz kazal. I 4 albo 5 dni po tej drugiej mialam juz prawie 12 tysięcy betę.
I to było jakoś w okolicach 6 tyg bo po tym wyniku jak poszłam to już byla dzidzia
 
No to idz kochana idz bo jak masz regularne cykle to powinien byc 10 tydzień juz..a nie 7.
Ja znowu mialam nieregularne i dlatego mam ciaze mlodsza
No ale jak masz co do dnia to wiesz
Hmm dziwna sprawa a bylas u tej samej doktor ??
 
Skontaktuję się dziś z moją lekarką, zobaczymy co na to powie. Powtórzę tą betę, może się okaże, że będzie dobrze, taką mam nadzieję. Może po prostu ciąża jest młodsza, nie wiem, naczytałam się o wielu takich przypadkach, czytałam nawet o takim, że jakiś lekarz powiedział dziewczynie, że jest w 10 tygodniu, poszła do następnego, a tu 5 tydzień, ale ile w tym prawdy to nie wiem...
 
Wiesz co nie wierze w takie pomyłki o 5 tygodni nie czytaj w necie nic bo nie będziesz mogła spać tam bzdury piszą i straszą niepotrzebnie.
Kochana ciaza moze byc młodsza jak ktoś ma nieregularne miesiączki a Ty masz regularne wiec nie wiem..
I to jest 3 tygodni różnica przy miesiaczkowaniu regularnym to raczej nie możliwe.
A drugie to ze widziałaś zarodka a potem zniknal..
Życzę Ci wszystkiego dobrego bo rozumiem co przezywasz:*
 
To znaczy też nie jestem pewna, czy dobrze to wszystko liczę, też staram się przypomnieć kiedy miałam. Nie wiem, trzeba też wziąć pod uwagę, że mam dopiero 17 lat. Nie wiem już, po prostu chcę żeby było dobrze :(
 
Za dwa dni powtórz bete.
Jeśli rzeczywiście trzech lekarzy nie widzi zarodka, to myślę że poprzednia pani doktor się pomyliła mówiąc że jest zarodek i bije mu serce. Przy tak wysokiej becie są inne jeszcze możliwości, ale najpierw powtórka, czy rosnie czy spada
 
reklama
17 ?:)
Moze sama nie pamiętasz kiedy miałaś.
Jeśli ciąża zdrowo się rozwija to beta będzie Ci teraz bardzo szybko i duzo rosla

Ona do 13 tyg rośnie później spada ale się utrzymuje
Powtórz i zobaczymy i najlepiej idz do innego lekarza?
Kiedy idziesz na usg?
A powiedz mi jeszcze ilu dniowe masz cykle? 28?
 
Ostatnia edycja:
Do góry