reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózki rok po roku

Dołączył(a)
1 Sierpień 2012
Postów
9
Miasto
warszawa
Witam Szanowne Mamy!
Proszę was o pomoc w wyborze wózka dla dzieci rok po roku (17mc różnicy).
Myślę, zastanawiam się i zaczepiam mamy na ulicy z wózkami bliźniaczymi i nie wiem czy lepsze wózek jedno koło drugiego czy jedno za drugim???!!
Proszę pomóżcie!!
Asia
 
reklama
witaj|! przegladalam ,macalam:) testowalam roozne wozki i stanelo ze jak nam sie dzidzia urodzi to kupujemy baby jogger select
1 )jezdzi sie nim bajecznie leciutko
2) mozliwosc ustawienia siedziska na rozne sposoby a co najwazniejsze oboje maluszkow mozna miec twarzami do siebie
3)sklada sie szybciutko
4)wszedzie sie nim wjedzie bo jest wlasnie siedzisko za siedziskem ,u nas obok by odpadalo bo do autobusu ciezko by bylo wejsc
5)jak starsze zrezygnuje z jazdy wozeczkiem to mamy swietny pojedynczy wozek:)
 
Witam Szanowne Mamy!
Proszę was o pomoc w wyborze wózka dla dzieci rok po roku (17mc różnicy).
Myślę, zastanawiam się i zaczepiam mamy na ulicy z wózkami bliźniaczymi i nie wiem czy lepsze wózek jedno koło drugiego czy jedno za drugim???!!
Proszę pomóżcie!!
Asia
Ja przerabiam juz 3 wozek, pierwszy I candy , jeden za drugim, potem phil & tedd jeden od drugim i tez do niczego , teraz kupilam cosato obok siebie parasolka i jestem najbardziej zadwolona. dzieci mam z 16 miesieczna roznica
 
Dziewczyny witam , ja również rozważam zakup phil and teds vibe ale widzę, że niekoniecznie polecacie hmmmm co tu zrobic w skklepie właśnie go nie ma więc tyle co widziałam na necie. róznica będzie 17mc między dziecmi
 
Dla rodziców wygodniejsze są wózki "jedno za drugim", natomiast dzieci zazwyczaj wolą "jedno koło drugiego";p Proponowałaby jednak wybrać się do sklepu i zobaczyć który wózek będzie dla Ciebie wygodniejszy w prowadzeniu.
 
Co do wózka to pełna racja,najlepiej będzie moim zdaniem udać się do sklepu i zobaczyć który najbardziej Ci się spodoba oraz który będzie najlepszy,ewentualnie zamówić możesz już w sklepie internetowym gdzie ceny będą niższe.
 
Hmmm... jeden za drugim jest bez wątpienia węższy, ale czy od razu wygodniejszy? Żeby dostać się do dziecka w drugim, trzeba się pewnie troszkę przeciskać koło tego pierwszego ;) Jeden obok drugiego z kolei jest szerszy, ale wygodniejszy. To chyba kwestia indywidualna, co będzie Wam łatwiej obsługiwać :)
 
reklama
Witam Szanowne Mamy!
Proszę was o pomoc w wyborze wózka dla dzieci rok po roku (17mc różnicy).
Myślę, zastanawiam się i zaczepiam mamy na ulicy z wózkami bliźniaczymi i nie wiem czy lepsze wózek jedno koło drugiego czy jedno za drugim???!!
Proszę pomóżcie!!
Asia
u mnie się zdecydowanie lepiej sprawdził wózek jeden za drugim, miałam Zoom ABC Design. Wszedzie się mieściłam i fajnie się składał do małych rozmiarów. Do tego jest lekki. Ja zdecydowanie polecam jeden za drugim
 
Do góry