reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Korzystam z chwili,córka śpi dywany poprane obiad zrobiony to można się polenić
Ania belfast też już muszę staniki wymieniać coś okropnego ale ja raczej zaopatrzę się w sportówki najwygodniej mi;)
Dreamgirl trzymam kciuki
anieok Ja wole się wstrzymać z przytulaniem..jakaś wewnętrzna obawa mnie blokuje a przecież sie nie zmuszę,jak masz wątpliwości to najlepiej się wstrzymać i zapytać lekarza o zdanie,w każdym razie najważniejszy twój komfort;)

mnie mdłości pojawiły sie podobnie jak u ewlak i trzymały prawie do końca ciąży...
Wszystkie(prawie) chwalą się dziećmi to i ja nie będę w tyle zocha.jpg
Moja Zosia;)
 

Załączniki

  • zocha.jpg
    zocha.jpg
    41,4 KB · Wyświetleń: 56
reklama
Zosia ogląda bajkę, a ja idę robić zgodnie z życzeniem- buuuuudyń ;-)

A tak w ogóle- przedstawiam Wam Zochne :-)
20141009_154451.jpg

A to Luna :-)
IMG_20140729_190428.jpg
 

Załączniki

  • 20141009_154451.jpg
    20141009_154451.jpg
    58 KB · Wyświetleń: 51
  • IMG_20140729_190428.jpg
    IMG_20140729_190428.jpg
    31,8 KB · Wyświetleń: 41
Ostatnia edycja:
Ninex o Ewelak macie piękne Córeczki, obie Zosie o wydaje mi sie ze w podobnym wieku.
Ja dzisiaj próbowałam sie przytulać ale jakos myślami byłam gdzie indziej, byłam pełna obaw żeby sie nic nie stało wiec zero przyjmosci tylko sam strach. Chyba narazi sie wstrzymam przynamniej do pierwszej wizyty z lekarzem.
 
Wichurka - zazdroszcze :))

Ja właśnie obejżałam film PLAN B z J Lo polecam jeśli lubicie babskie filmy dodatkowo o tematyce ciążowej!! :)
Tymczasem mój brzuch coś mnie kłuje więc napuszczam wody do wanny i ide odpocząć :)
 
Witam wieczorowa pora. Obiecuje jutro Was nadrobic.
Moj S wypral wykladziny I glowa mi peka od tych zapachow..I jeszcze dzis bylam na kinder party :D
Zapisalam sie na usg 25 to bedzie 4 tyg po owulacji mam nadzieje zobaczyc serduszko :)
Ps. piersi mnie dzis bola :D
 
Mili mysle ze zobaczysz spokojnie to serduszko.
Kurcze najwazniejsze 13 tyg. Bo do konca 13 tyg jestesmy zagrożone poronieniem najbardziej. Pozniej człowiek ciut mniej sie martwi, ale tylko ciut. Staram sie jak najwiecej odpoczywać, ale jak mam to zrobić jak Hania ma dopiero 6 mies i trzeba wszystko dookoła niej ogarnac i na rece wziasc, a mąż miał dziś 12h w pracy...
 
Mili mysle ze zobaczysz spokojnie to serduszko.
Kurcze najwazniejsze 13 tyg. Bo do konca 13 tyg jestesmy zagrożone poronieniem najbardziej. Pozniej człowiek ciut mniej sie martwi, ale tylko ciut. Staram sie jak najwiecej odpoczywać, ale jak mam to zrobić jak Hania ma dopiero 6 mies i trzeba wszystko dookoła niej ogarnac i na rece wziasc, a mąż miał dziś 12h w pracy...

Nie wiem dlaczego ale w pierwszej ciazy tak bardzo sie nie balam..a teraz co chwile rozne mysli mam
Malenka ta Twoja Hania :) staraj sie Jak najwiecej bawic sie z nia na podlodze I wspolne drzemki :) moc z Toba :D
 
reklama
Do góry