reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta niemowlaka-co i kiedy !

Mycha ja dodałam masełka i pomimo tego ta zupa mojej roboty wydaje mi sie bezpłciowa smakowo.;-) Ale mała nawet zjadła:tak:


A tak się zastanawiałam, Agutka gotowała brokuły, czy możnaby np. dodać brukselkę zamiast brokułów?:confused: No i jeszcze jedno mnie zastanawia, właściwie to od którego miesiąca mozna zacząć wprowadzać jakieś mięso. Mój mąż kupił dziś kurczaka z jarzynami Gerbera, niby od 5 miesiąca, ale skoro Ala jadła zupkę dopiero 3 razy to chyba nie mogę jej tego jeszcze podać??:confused: :dry:
 
reklama
Renee ja zupkę z mięskiem podałam gdy Wojtuś jadł zupke jarzynową od 2-3 tygodni,a dokładnie kiedy skończył 5 m-cy.Jadł juz zupkę z cielęcinką,indykiem i kurczakiem.Z kurczakiem sama mu gotowałam i jak zawsze najbardziej mu wchodziła:-D
 
z miąskiem to gdy bobas skończy 5ms,
najlepiej z kurczakiem, królikiem czy indykiem,
pediatra powiedziała mi, żeby nie dawać z cielęciną.

Ja wczoraj ugotowałam małej mały zapas,:-D
16 słoiczków z zupką. Jak dałam jej bez masełka to ryk, niewiedziałam o co jej chodzi i już zwątpiłam w swoje zdolności kulinarne.
Ale już z masełkiem wcinała jak :-p dzik.:-p
 
Mój mąż kupił dziś kurczaka z jarzynami Gerbera, niby od 5 miesiąca

A propos tego właśnie dania. Ono ma w składzie groszek :baffled: Mój Piotruś strasznie cierpiał zawsze po tym kurczaczku, miewał gazy, nie mógł zrobić kupki a ja nie wiedziałam czemu. Zanim się zorientowałam, że to ten cholerny groszek tak mu bruździ to trochę czasu minęło :-( Swoją drogą co to za debilny pomysł, żeby dawać tak wzdymające warzywo do dania przeznaczonego dla dzieci od 5 miesiąca życia :wściekła/y:


Aaaa i dziewczyny - mamy alergików ze skazą białkową -uważajcie, bo niektóre dania mają w składzie mleko albo masło z mleka. A danie "Jarzynki z królikiem" Gerbera widziałam już w 2 wersjach: z masłem i bez niego, więc łatwo się nabrać. Te bez masła mają na etykiecie napis NOWOŚĆ.
 
Dziewczyny mam pytanie. Dziś musze odciągnąć małemu pokarm na jutro. tego co wiem to w lodówce może stać 24h. Problem mam w tym że nie mam takich pojemników na pokarm. Mam butelkę z aventu z zakrętką i czy mogę normalnie zakręcić smoczkiem zamknąć nakrętką i dać do lodówki. Wiecie jakie są butelki z aventu ale nie chodzi mi o te pojemniki z aventu bo ich nie mam i się zastanawiam czy normalnie w butelce moge trzymac te mleko w lodówce:confused: :confused: :confused:
 
Dziewczyny mam pytanie. Dziś musze odciągnąć małemu pokarm na jutro. tego co wiem to w lodówce może stać 24h. Problem mam w tym że nie mam takich pojemników na pokarm. Mam butelkę z aventu z zakrętką i czy mogę normalnie zakręcić smoczkiem zamknąć nakrętką i dać do lodówki. Wiecie jakie są butelki z aventu ale nie chodzi mi o te pojemniki z aventu bo ich nie mam i się zastanawiam czy normalnie w butelce moge trzymac te mleko w lodówce:confused: :confused: :confused:
No pewnie!!!:tak: Ja też jak odciągałam trzymałam w butelce.;-)
 
dziewczyny, co to znaczy, ze dostalyscie paczki z Hippa albo Gerbera? to oni cos moga przyslac?
 
Iwonka, jeśli w szpitalu wypełniałaś jakieś ankiety to też powinnaś dostać. Teraz z Hippa a miesiąc wcześniej bobovity :tak:
My wczoraj dostaliśmy z Hippa. Chociaż zupki Adaś przy chorobie je, bo mleczko to 60ml i płacz. Dynia baaaardzo mu podchodzi
 
reklama
Ja wypelniełam takie ankiety a dostałam tylko próbke kremiku z Johnsona i gazetkę Twoj Maluszek czy jakos tak.

Kurczę,juz wyrzuciłam ten słoiczek po zupce z indyka,z Gerbera a Wojtek zjadł wczoraj prawie cały słoiczek a biedny tak pierdział wczoraj,że szok.
Ciekawe czemu nie cielęcina skoro robią takie słoiczki:confused:
 
Do góry