reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Antonina, BarbaBlue witajcie w gronie kwietniówek:-)
LUNKA,współczuję. Nie znoszę takich pip w jakichkolwiek usługach. A w szpitalu, gdzie pacjentka przychodzi wystraszona i zestresowana, to już w ogóle przegięcie, żeby paniusia jedna z drugą robiła jakieś głupie uwagi. Tylko nie bierz do siebie takich zachowań, szkoda Twoich nerwów. Masz nasze wsparcie, jak będzie trzeba pisz dokąd przyjechać i kogo opieprzyć;-)
Napisz, jak dowiesz się czegoś więcej o naturze swoich dolegliwości. Jeśli masz sprzęt grający, włóż słuchawki, włącz ulubiona muzykę i odetnij się od tego wszystkiego. Życzymy zdrówka i spokoju.
DŻOANA90 gratuluję bratanka. Faktycznie szybki poród miała bratowa... co daje nadzieję, że w naszym przypadku może być podobnie:-)
SYLWIA1234 - gratuluję córeczki. Ja też po cichu liczę na dziewczynkę, ale jeśli będzie miniaturka tatusia, to również będę się cieszyć;-)
BLUELOVI a jaki jest koszt takiego zabiegu, jeśli mogę zapytać?
Ja znam panią doktor, która-podobno-proponuje dziewczynom jeden szew więcej po porodzie i trochę liczę na taki w razie czego:-D
Przyznam się Wam, że dziś wyszłam rano po bułki, a potem przez cały dzień nawet nie wyściubiłam nosa z domu. Na szczęście miałam trochę produktów, zrobiłam zupę krem z dyni i sałatkę grecką. Śmierć głodowa dziś mi nie grozi. Ale mam nadzieję, że pogoda się jednak poprawi, bo spacer to teraz jedyna forma aktywności, na jaką mogę sobie pozwolić.
 
reklama
Drobi no u mnie w klinice 4_5 tysiecy zl ale to na nfz robia :) wiesz taki szew mnie by nie ratowal bo ja musze miec w srodku narzady popodciagane bo bardzo nisko mam plus sciasniaja pochwe wycinajac jej fragment bo jest zaluzna i formuja ladne wejscie do pochwy ;) moje dzieci tak mnie porozrywaly ze no mi tkanki wystaja wiem ze to nie ladnie brzmi ale niestety tak jest :(
 
Czesc dziewczyny,
melduje sie I ja, mama nadzieje ze o mnie nie zapomnialyscie. dlugo mnie nie bylo bo nie moglam sobie poradzic I dojsc do siebie... w sumie te awersje do jedzenia jakos zanikaja a jeszcze niedawno nie wierzylam ze tak bedzie!
wczoraj id zisiaj ugotwalam obiad! maz zdebial jak rpzyszedl do domu.
natomiast dzisiaj tak mnie boli glowa...

jutro mam wizyte z moim ginekologiem poloznikiem I chyab z tego wrazenie nie moge sie jakos dzisiaj ogarnac! nadzwyczajniej w swiecie sie boje!!!!!!!!!! bedzie to moja 1za wizyta gdzie bede meic robione usg a bo to 1sze to bylo w 8tyg I tam prawie nic nie bylo widac...do tego jutro tz sie dowiem wiecej o tych badaniach prenatalnych I genetycznych ach ach glowa puchnie I bardzo sie boje.
wy w wiekszosci to juz pewnie zapomnialyscie o tym wszystkim.....

pozdrawiam was serdecznie
 
Cc jest dobrodziejstwem, ale jest nadużywane. Nikt mnie nie przekona, że 49 % kobiet w moim powiecie musiało trafić na stół. Kaskada interwencji przy SN często kończy sie Cc, lekarzom sie spieszy. Ja nie chce kolejny raz przechodzić operacji, nie mam wskazań medycznych i chciałabym aby moje dziecko miało szanse przyjść na świat najlepszą dla niego drogą jaką stworzyła natura.
 
Oda1, fajnie że się odezwalas, od kilku dni się zastanawiałam co u Ciebie. Cieszę się, że wszystko dobrze:) poznałaś już płeć maluszka? Do kiedy zamierzasz pracować? Odpowiadam tu, żeby nie zaśmiecać tamtego wątku.
 
Bluelovi, kurde, wydawałoby się, że to tylko kosmetyka, a mimo to, to całkiem skomplikowany zabieg. Nie brzmi źle, po prostu-życiowo. Wszystkie wiemy, że tak się zdarza. Jesli jest możliwość, by poprawić nie tylko wygląd, ale i kondycję, to nie ma się co zastanawiać. W końcu trochę przyjdzie tego jeszcze poużywać;)
 
Drobi :tak:

Oczywiscie nie strasze zadnej z was no mnie sie tak przytrafilo co nie znaczy ze i u was tak sie stanie ja urodzilam duze dzieci porody byly szybkie dwa parcia i po sprawie a pozatym nie kazdy ma dobre predyspozycje . to tak jak niektore nie maja rozstepow a mnie pokryly nawet na udach :tak:
 
A ja nastawiam sie na poród Sn, przeraza mnie cesarka, znieczulenie i to co koleżanki które rodzily przez cc opowiadaly o bólu po zabiegu. Ale wiadomo, ze jak któraś ma wskazania to nie ma co dyskutować.
 
Bluelovi no to super jak jest możliwość na NFZ zrobić to tylko korzystać :)
No i ja tak samo bardziej obawiam się długiego dochodzenia do siebie po cc i gojenia blizny poza tym mam zamiar szybko wrócić do intensywnych ćwiczeń, bardzo brakuje mi cardio :) dlatego mam nadzieje ze i tym razem uda się sn, mój poród tez był szybki tylko 3godz skurczy i 10min parcia ale Damian ze rodził się w 34tc to był mały wiec nie wiem jak to będzie teraz
 
reklama
Bleulovi, a mogę zapytać czy te twoje problemy pochwowe pojawiły się już po pierwszym porodzie czy raczej dopiero po drugim?
Bo ja po pierwszym porodzie to w ogóle nie czuję żeby coś tam było luźniej, wręcz przeciwnie doznania są dużo lepsze, łatwiej i częściej osiągam orgazm. Moja lekarka mówi, że często tak jest bo w ciąży i przy porodzie maksymalnie dużo krwi dopływa do nerwów i narządów i często pewne nerwy się odblokowują :-) Aż się boję co to będzie po drugim :-D
 
Do góry