reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
A u mnie dziś tak leniwie, ze az zaczynam sie powoli martwić.. po obiedzie mały nic, po snidaniu nic, wczoraj tak pod wieczor troche potanczyl... ale nigdy nie byl jakis mega ruchliwy... [emoji848][emoji15][emoji17]


a8doqqmz725nh9h0.png
 
Dzień dobry

Położnej w moim szpitalu mieć nie można ale można doulę. Jest to koszt ok 300-400zł w zależności od ilości spotkań. Natomiast położna w moim regionie to koszt 500-600 zł.

Zdrowia chorym
 
A u mnie dziś tak leniwie, ze az zaczynam sie powoli martwić.. po obiedzie mały nic, po snidaniu nic, wczoraj tak pod wieczor troche potanczyl... ale nigdy nie byl jakis mega ruchliwy... [emoji848][emoji15][emoji17]


a8doqqmz725nh9h0.png

Może czekoladkę zjedz. Albo dwie :) Najlepiej gorzkie to przy okazji magnez dostarczysz. Podniesie Ci się poziom endorfin, a i Maluszek się rozbryka jak popije słodkich wód.
 
Może czekoladkę zjedz. Albo dwie :) Najlepiej gorzkie to przy okazji magnez dostarczysz. Podniesie Ci się poziom endorfin, a i Maluszek się rozbryka jak popije słodkich wód.

Otworzyli kolo cioci cieple paczki... nakarmilam go takim pączusiem z budyniem, moze zasmakuje i troche mnie skopie dla swietego spokoju.... a jak nie to od dzisiaj szlaban na tv bedzie do 5. urodzin!!:)


a8doqqmz725nh9h0.png
 
Pilnuj się Iza. ja też nie najlepiej wspominam tę noc. Ogólnie mnie trochę mdli i apetyt straciłam. Miałam kilka skurczy i tych bolesnych i tych drugich.Ale czop nie odchodzi. Coś tylko bardziej rozdrażniona jestem.

Mi przyszła kartka do wypełnienia czy chcę położną do domu po porodzie. Sama nie wiem. W szpitalu to loteria jakoś trzeba będzie sobie radzić.
Pilnuje sie. Juz nie duzo zostalo, dam rade jeszcze :) Ty tez sie trzymaj

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry