reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
moje psiuny Maks i Brenda
13043497_1075153415881840_6602099225360299997_n.jpg
Zdjęcie008.jpg
 

Załączniki

  • 13043497_1075153415881840_6602099225360299997_n.jpg
    13043497_1075153415881840_6602099225360299997_n.jpg
    97,6 KB · Wyświetleń: 276
  • Zdjęcie008.jpg
    Zdjęcie008.jpg
    31,8 KB · Wyświetleń: 274
reklama
Ja też Jestem maniaczką zwierząt. Kocham je tak samo jak moich najbliższych.
Od dwóch lat w naszym domu mieszka buldog francuski- mój synek. śpi z nami, jest zawsze nas pierwszym miejscu. ..i to czuje. Aż się zastanawiam co będzie jak się junior urodzi. Wiem że one kochają dzieci, widzę to po starszych- tyle że jest mało delikatny i mało zgrabny Więc trzeba będzie pilnować. Nie rozumiem ludzi którzy trzymają psy na łańcuchu .
Mam też w domu od niemal 9 lat kotkę perską, ale to oaza spokoju. Zachowuje się jak dama i wiecznie śpi. Już moje starsze dzieci oczyma wyobraźni mówią do zwierzaków jakie będą biedne jak junior będzie je ganial.
też nie popieram łańcucha od niego psy robią się i groźne
 
@JustynaWM wg prawa pracodawca może Cię oddelegować do innej pracy (nie przy kompie) jeśli jest taka opcja. U nas córka szefa poprostu wychodziła ppoo 4h, u mnie się na to nie zgodzili, nie chcieli też żebym pracowała z domu to walnęłam L4 i tyle. Dla pocieszenia napiszę że pracowałam 5 lat ma zastępstwo...

@dzag82 można psikać gardło octeniseptem, tylko ten smak...

@edda89 polecam na gardło Argentin spray - można w ciąży

@Adeline89 a probowalas kiedyś robić prawko? Z 2 dzieci bez prawka to kanał

@klusek ja też po przejściach, na dodatek ojciec córki jest cudzoziemcem. Niezłe cyrki były, ale było warto - w końcu jestem szczęśliwa.

Kurczę i nie popiszę już bo mąż wrocił...


Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@atfk ja wiem,że i tak kiedyś wezmę pieska jakiegoś do domu, nawet teraz chciałam, bo mam czas, ale mąż mówił żebym poczekała później jak małe urośnie.

@GuaRaNa robiłam kiedyś i wyjeździłam 16 h niestety straciłam ciąże, a później starałam się o kolejne i kolejne i później z synem byłam i jakoś skupiłam się na ciąży, a po ciąży praca dom praca dom, teraz jak urodzę dziecko muszę się wziąć za siebie i pójść, bo umiem jeździć dobrze , a bez prawka to straszna lipa masz rację
 
reklama
Do góry