reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Czytam i ja na bieżąco ale jakoś brak weny na pisanie... Gratuluję udanych wizyt [emoji5] i trzymam kciuki za każde następne. Dziewczyny co do braku objawów to nie nakręcajcie się tak bo to nic dobrego nie przyniesie. Ja też nie mam objawów. Tzn miałam wymioty przez 2 tyg ale minęły. I staram się tym nie przejmować tylko cieszyć się że tak dobrze znoszę ciążę. Bo jednak nie chciałabym cały czas wymiotować...ile można

Ja tez bym sie wolała dobrze czuć ! Zazdroszczę tym co noir wiedza co to nudności


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Angelika:) chyba bym ich olała przy takim podejściu....a jaką masz umowę? Czasami z rodziną rzeczywiście najlepiej na zdjęciu. Szkoda nerwów...

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Umowa na 3 lata podpisana. Ale niestety z najniższa krajowa.

A mam pytanie do wszystkich.
Jeśli idę na zwolnienie to dostanę pensje z ostatniego roku jak na umowie czy już po tym podniesieniu na 2tys brutto dostanę większą pensje?

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Za_necia11 przykro mi to slyszec. Dobrze, ze teraz maja cie pod obserwacja. Ja staram sie myslec, ze wszystko dobrze sie rozwija, ale bez zadnych sygnalow to trudne. Ostatnie USG mialam 17 grudnia, wtedy wszystko bylo dobrze. Maz ciagle mi powtarza zebym nie panikowala, ale nic na to nie poradze.
 
Maatko!! Teraz to dopiero mam mdlosci,wczesniej zaczynaly sie kolo 14 i trwaly do nocy,ale jadlam cokolwiek..teraz czuje sie okropnie i nie moge patrzec na jedzenie, moglabym nic nie jesc...w poprzedniej ciazy wlasnie w 11 tyg lezalam w szpitalu bo bylam wycienczona mdlosciami...teraz musze wytrzymac

Napisane na LG-P760 w aplikacji Forum BabyBoom
 
no tak jest w większości hodowli boksy na dworze jak w schronisku ... i te psy mało kiedy wypuszczane smutne, ale prawdziwe :/


dobry kawał :p
Proszę zgłaszaj takie rzeczy od razu! Jest taka strona na fb. " Nie dla bandytów maltretujacych zwierzęta. "
Uwierz mi ze fb ma siłę.
Ja co chwile znajduje jakąś przyblede i znajduje im nowe kochające domki.
Zwierzęta to jedyne stworzenia które kochają bezinteresownie. Kochają najgorszych skur***li i ufają im bezgranicznie a oni się tak odplacaja.
Człowiek który krzywdzi bezbronną istotę nie może być dobrym człowiekiem ..


Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
O też ne wyobrażam sobie życia bez prawka jazdy.
Dziewczyny śliczne macie pieski.Ja też bym chciała mieć psa ale co potem zrobić ze zwierzaczkiem jak wyjeżdżamy do Pl a dwa dni w samochodzie to udręka dla psa.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Wszędzie są hotele dla psów w których zostawiamy psiaka w dobrych rękach pod opieką :)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@za_necia11 kicia przepiękna. Strasznie ale to strasznie kocham koty, a one uwielbiają mnie wzajemnością... niestety moja alergia na kotki wyklucza posiadanie jakiegokolwiek. Nawet mizianie kota kończy się opuchlizną :)

Dawno mnie tu nie było, bo po powrocie z Wisły gdzie spacerowaliśmy w wielkich mrozach mój mąż poległ. Tak samo teściowie i młodszy brat mojego m. Szpital między domowy. Ręce pełne roboty. Na szczęście dzięki solidnej dawce cynku zgromadzonej przez ostatnie miesiące w walce z tarczycą, soku z czarnego bzu, aceroli i mega dużej ilości herbaty z cytryną. Nic mi nie dolega poza lekkim kichaniem. W pracy wzięłam urlop bo mdłości mi nie przeszły a ostatnio kierownik z litości znów mnie zwolnił.

Co do kasy na zwolnieniu. Jest to średnia z ostatnich 12 miesięcy poprzedzających okres zwolnienia.

Jutro wizyta u lekarza. Mam nadzieję, że wszystko ok i założy mi wreszcie kartę ciąży i może się zlituje i da zwolnienie. Bo jak tak dalej pójdzie urlopu mi nie starczy :) do końca 1 trymestru :p Na szczęście muszę wykorzystać zaległy :D

Ja ważyłam się ostatnio 26.12 i waga pokazywała 68 km przy 168 cm. Wcześniejszy brzuszek to raczej ciąża spożywcza więc nie wiem czy jeszcze coś widać, ale już co 2 dzień używam olejku arganowego na mokrą skórę zaraz po kąpieli.

Ale się rozpisałam :)
 
Zakochałam się w książce "Ciężarówką przez 9 miesięcy" a wy co czytacie lub czytałyście? A może ze wstrętem patrzycie na tego typu książki?
 
reklama
@za_necia11 kicia przepiękna. Strasznie ale to strasznie kocham koty, a one uwielbiają mnie wzajemnością... niestety moja alergia na kotki wyklucza posiadanie jakiegokolwiek. Nawet mizianie kota kończy się opuchlizną :)

Dawno mnie tu nie było, bo po powrocie z Wisły gdzie spacerowaliśmy w wielkich mrozach mój mąż poległ. Tak samo teściowie i młodszy brat mojego m. Szpital między domowy. Ręce pełne roboty. Na szczęście dzięki solidnej dawce cynku zgromadzonej przez ostatnie miesiące w walce z tarczycą, soku z czarnego bzu, aceroli i mega dużej ilości herbaty z cytryną. Nic mi nie dolega poza lekkim kichaniem. W pracy wzięłam urlop bo mdłości mi nie przeszły a ostatnio kierownik z litości znów mnie zwolnił.

Co do kasy na zwolnieniu. Jest to średnia z ostatnich 12 miesięcy poprzedzających okres zwolnienia.

Jutro wizyta u lekarza. Mam nadzieję, że wszystko ok i założy mi wreszcie kartę ciąży i może się zlituje i da zwolnienie. Bo jak tak dalej pójdzie urlopu mi nie starczy :) do końca 1 trymestru [emoji14] Na szczęście muszę wykorzystać zaległy :D

Ja ważyłam się ostatnio 26.12 i waga pokazywała 68 km przy 168 cm. Wcześniejszy brzuszek to raczej ciąża spożywcza więc nie wiem czy jeszcze coś widać, ale już co 2 dzień używam olejku arganowego na mokrą skórę zaraz po kąpieli.

Ale się rozpisałam :)
Możesz mieć kotka rasy Devon rex lub Sphinx :)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry