reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Moje bobo ma 4,3cm, z usg 11t1d, termin 2.08.
Wszytko na miejscu, przezierność karkowa 0,6. Nie będę jechać na pappa.
Za 3 tyg kolejna wizyta, dowiem się jaka płeć, dziś za wcześnie. Coś tam wisi ale na tym etapie u dziewczynek też odstaje :-)
Jutro badania niestety na czczo bo min morfologia, mam nadzieję że nie zemdleję :-)
 
reklama
Śliczna kicia serio, ja to kociara, mam dwie, syn przez to też jest zafiksowany na koty a lubi wszystkie zwierzęta
1484158776-aaaaaa.jpeg
Sliczne :-) ja tez mam dwa jeden rasowy, drugi dachowy ale oba kochaniutkie. Tylko martwię sie jak na dziecko zareaguja
 
Sliczne :-) ja tez mam dwa jeden rasowy, drugi dachowy ale oba kochaniutkie. Tylko martwię sie jak na dziecko zareaguja
Obie wzięte jak mój mały miał 2 lata, obie dzielnie go znoszą haha:-) maine coonka jest mądra zero agresji, samymi opuszkami odpycha jak ma go dość :-) dachowiec potrafi drapnąć jak już nie ma jak uciec :-)
Jak mój syn się urodził to miałam norweskiego leśnego i kładł się przy nowordku :-) czasami bawił nóżkami, zero problemów, niestety zachorował na nerki i już 3 lata jak odszedł :-(
 
Moje bobo ma 4,3cm, z usg 11t1d, termin 2.08.
Wszytko na miejscu, przezierność karkowa 0,6. Nie będę jechać na pappa.
Za 3 tyg kolejna wizyta, dowiem się jaka płeć, dziś za wcześnie. Coś tam wisi ale na tym etapie u dziewczynek też odstaje :-)
Jutro badania niestety na czczo bo min morfologia, mam nadzieję że nie zemdleję :-)
To kawal dziecia :-)
Ja mialam dzisiaj badania krew i mocz. Rano mi sie przypombialo ze pojemniczka nie kupilam i lecialam do apteki o 7 z pełnym pęcherzem
 
reklama
Do góry