reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Calineczka24, na talię poleca hula hop :D

Ja ni mom czasu, żeby książka w ręku potrzymać i poczytać ( lenistwo ) a Ty mi każesz hula hopem kręcić ? :D Ja nie wiem jak to będzie ze mną jak już się doczekam maleństwa. Chyba w ciąży będę nadrabiać wszystko :D
Co do hula hop to mam tyle czasu i energii żeby co najwyżej popatrzeć jak leży :D
 
reklama
@Calineczka24, rozumiem Cię doskonale :) ale hula hopem można kręcić i np. włączyć jakiś ulubiony film - serial :) ja nadrabiam wtedy zaległości w serialach :D ze dwa odcinki przyjaciół czy jeden odcinek chirurgów i łączy się pożyteczne z przyjemnością :) a mam wrażeniem, że im człowiek ma więcej obowiązków czy rzeczy do zrobienia, to się lepiej czas organizuje.
 
Funia jestem z Tobą dawaj znać.

Mój tesc jest w szpitalu na chirurgii ma przepukline jedziemy do niego jak moja mama wróci chodził i chodził z tą przepuklina aż w końcu go pogotowie zabrało miał jakiś atak .
 
reklama
Do góry