reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Ja niestety miewam "problemy" juz coraz rzadziej co prawda, ale piersi jak maly za dlugo spi to robia sie twarde. Wyciekac czasem tez wycieka, wkladki laktacyjne obowiazkowo bo jak maly je z jednej to z drugiej zaczyna kapac... Ale z laktatorem nie mam problemu, leci tak jak trzeba. No ale jak piers pelna no to mleko wystarczy sciagnac moim zdaniem.

Uwielbiam jak synek sie smieje przez sen :)
 
reklama
Witam sie z rana:) jeszcze w dwupaku:) jak tam dziewczyny?

Dla mnie jak ktoś nie ma problemu z karmieniem to niech karmi. Nie ma problemu:) a to jest racja, ze teraz cyce wszedzie wywalone, a przy karmieniu to problem. No dziwny świat.
 
Mi w nocy robią się piersi twarde jak kamień.
Dziewczyny czy waszym partnerom też odwalilo na punkcie mleka w cyckach? Mój domaga się przynajmniej 2 minut ssania dziennie :errr:
Mój się do nich nie zbliża, twierdzi, że teraz chwilowo nie są jego. I podejrzewam, że raczej by nie spróbował ;)

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moj chcial sprobowac i tez powiedzial ze slodkie, ale na tym sie skonczylo.. Pozniej raczej je omijal ;) Ja sama nigdy nie sprobowalam.

A pamietacie odcinek Friends o karmieniu piersia? ;) tez mysle ze to jest "sok z czlowieka" i podziekuje za takie smakolyki.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry