reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
Ale macie super brzusie!
Carmen24l też myślę że za tydzień będzie i fasolka i serduszko! Też mam takie z pierwszej ciąży z 5+ tc

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
No to mnie pocieszylas

Dziekuje Wam [emoji8][emoji8][emoji8][emoji8][emoji8]

eoc973pftscitkc0.png

2nn3dqk3wi25eoiy.png
 
Carmen szykuj się na bliźniaki serio:-) no przecież tam ewidentnie widać dwa pęcherzyki. Ten drugi wydaje się być mniejszy, bo po prostu bardziej z tyłu jest.

Rene no nie mogę się napatrzec jaki masz ładny brzuch! Też duży się wydaje!
 
Carmen szykuj się na bliźniaki serio:-) no przecież tam ewidentnie widać dwa pęcherzyki. Ten drugi wydaje się być mniejszy, bo po prostu bardziej z tyłu jest.

Rene no nie mogę się napatrzec jaki masz ładny brzuch! Też duży się wydaje!
A zalozymy sie, ze bedzie jedna fasolka [emoji1][emoji1][emoji1]
Jak przegram to Cie zaprosze na kolacje [emoji4] z jakiego wojewodztwa jesteś ?? Hhee

eoc973pftscitkc0.png

2nn3dqk3wi25eoiy.png
 
Nuria myśle, ze jak jutro sikniesz to bedzie kreska [emoji1]
Carmen na serduszko za szybko, ale ja tez widzę dwa pecherzyki. W tym większym jest pęcherzyk zoltkowy, a ten mniejszy za daleko jest żeby cos dojrzeć. Sie okaże na kolejnym usg ile masz bąbelków [emoji16][emoji8]
A ja taka głupia byłam ze prawie pożar w domu wywołałam. Chciałam uzupełnić gaz w zapalniczce, a na palniku cos sie gotowało. I jak opary gazu z zapalniczki mi buchly to zajarala sie ścierka, opary, przyjaraly mi sie włosy na rece, trochę na głowie i lewa brew. Dobrze ze zlew obok to szybko wszystko ugasiłam, ale boje sie włosy rozpuścić [emoji23] jprdl ze człowiek moze być taki głupi [emoji23]


_________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
reklama
Tynka kupiłam suchy szampon Batiste jak Lusia poleciła. Efekt zadowalający. Uratował mi dzis dzien [emoji1] mam włosy naprawdę jakbym umyła. Tylko nie wiem czy na ciemnych włosach nie widac resztek, chociaż moze jest specjalnie tez do ciemnych, bo rodzajów było mnóstwo. Ja wzięłam jakis tropical, ładnie pachnie [emoji6]


_________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
Do góry