reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ale póki co to pójdę ogarnąć mieszkanie bo ja jeszcze w łóżku

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też :( zjadłam śniadanko i leżakuje. Zaraz się skończy w tv coś co mnie wciągnęło jacyś dopasowani czy coś takiego i ide się kąpać. Potem pójdę do lidla, a kawałek dalej mam duże centrum handlowe, to wejdę się pokrecic trochę. Zobaczę jak w rosmanie wygląda, bo wczoraj strach było wchodzić w obawie o życie. I do c&a chciałam zobaczyć czy mają spodnie dla ciężarnych. Popołudniu wstawię pranie, może odkurze. Albo oddam się książce
 
reklama
Ewkap ale mi smaku narobiłaś:p lili za mną też arbuz chodzi, wczoraj czailam sie na niego w biedronce ale jakieś takie blade były więc pewnie bez smaku :/ trzeba jeszcze trochę poczekać :)

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja wczoraj kupiłam arbuza ale nie był tak dobry jak poprzedni. I zrobiłam koktajl z truskawek i bananów a potem kara była. Do godz pierwszej w nocy chodzilam co 5 min siku. A już się cieszyłam, że ostatnie dwie noce tylko raz byłam.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja wczoraj kupiłam arbuza ale nie był tak dobry jak poprzedni. I zrobiłam koktajl z truskawek i bananów a potem kara była. Do godz pierwszej w nocy chodzilam co 5 min siku. A już się cieszyłam, że ostatnie dwie noce tylko raz byłam.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja to póki co chodzę do wc 3-4 razy w nocy. Nawet staram się już nie pić dużo na noc Ale i tak gonie. Mam nadzieję ze po 15 tyg macica się podniesie i częstotliwość chodzenia w nocy zmaleje [emoji5]

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny [emoji4] jestem po wizycie wszystkie wyniki dobre oprócz TSH niestety poniżej normy. Jutro jadę do endokrynologa [emoji17] zobaczymy co powie strasznie się boję co to będzie..

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja w ogóle wczoraj mojemu mówię: czekaj, muszę wejść na internet bo wrzuciłam zdj zarodka naa forum i dziewczyny mają mi podać płeć, a on: co zza głupoty, ohh Kochaniee...
No i czytam mu wiado od igusiad, że syn: a On: oo jakie mądre te koleżanki, super :D

Haha już niee zdążyłam mu powiedzieć, że później ekwa? Pisała, że dziewczyynka jednak hehehe

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja to póki co chodzę do wc 3-4 razy w nocy. Nawet staram się już nie pić dużo na noc Ale i tak gonie. Mam nadzieję ze po 15 tyg macica się podniesie i częstotliwość chodzenia w nocy zmaleje [emoji5]

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
Ja wstaje w nocy tylko raz, zazwyczaj około 2-3. Później budzę się około 6-7 jak mąż wychodzi to bardzo mi się chce.
 
Hej u mnie nie zbyt dobrze , ktora miała CRP podwyzszone?

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 16t2d [emoji272]
 
TRUSKAWKI!!!!!!!! mogę jeść teraz tonami, jako owoce, serki homog....i w ogóle wszystko....
Ha! mam 29 rocznice ślubu, fakt że 6 ale może namówie męża żeby mi zrobił tort z truskawkami...phiii
A Arbuz też za mną chodzi...czekam aż będą dobre.

Dziewczyny POLECAM wszystkim kontrole u dentysty. Nie wiem czy wiecie, ale czasem w ciąży pojawiają się problemy z uzębieniem....kochane dziury...oczywiście nie wszystkie mają ten problem ale sprawdzić można. Ja z zębami problemu generalnie nie mam, a w ciąży z Lenką miałam 12 dziur! Na szczęście powstały w czasie ciąży dzięki temu zrobiłam wszystkie w ciągu 4 wizyt :)to był chyba 5 miesiąc).
Dziś wyłapałam już jedną, kurka na przedzie :/ ciekawe czy z tyłu po bokach mi coś się zaś nie porobiło.
No ale zęby jak pewnie wiecie, trzeba szybko naprawiać, bo dziadostwo ma wpływ na cały organizm bardzo wieki.
ehh jestem załamana, umówił mąż wizyte ale za 3 tyg :errr: no cóż poczekam
 
reklama
Tysia w takim razie trzymam kciuki za wizyte u endokrynologa,
Bum, ja nawet niewiem co to crp robi...to chyba od jakiegoś stanu zapalnego w organizmie? i co mówi lekarz?
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry