reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Pewnie zawsze dla spokoju można iść się zbadać.

Ktoś tu pisał o herbatce imbirowej? Gdzie ją można kupić??? :-)
Ja pisałam kupiłam w Asdzie(mieszkam w uk i oni lubią takie smaki imbirowe typu ciasteczka imbirowe czekolada....) coś takiego jak Tesco duży sklep spożywczy. Moja jest imbirowi cytrynowa.

U mnie śledzie, ogórki kiszone królują.. Pomimo że całe życie kocham słodycze tak teraz wogole nie mam na nie ochoty. Generalnie na nic nie mam ochoty oprócz śledzi i kiszonek i jakieś kwaśne owoce [emoji1]

O to tak jak ja. Wszystko co kwaśne. Czym kwasniejsze tym lepsze. Nie pamietam czy w pierwszej ciazy z synem tez tak miałam.
 
reklama
Cześć dziewczyny
U mnie nastąpiły gorsze dni... Bardzo źle się czuję :/ od wczoraj straszne mdłości i wymioty... dostałam jakiejś swedzącej wysypki na rękach :/
Do tego jak trochę dłużej postoje to zaraz robi mi się słabo :/ po wstaniu zawroty głowy... Dobrze ze mam urlop bo bym nie dała rady pracować a moja ginekolog nie chce mi zwolnienia wystawić...

Ja też mam straszne mdłości zawroty i bóle głowy. Pracuję, dojeżdżam do pracy 30 km i modlę się żeby to się szybko skończyło ;)

f2w39jcg9nt4axsg.png
 
Ja mam ochotę na wszystko co pomidorowe, no i niestety na same niezdrowe rzeczy a zaznaczę tu, że na co dzień odżywiam się bardzo zdrowo. Teraz aż za mną chodzi jaki kebab albo obrzydliwie tłuste frytki z keczupem... W pierwszej ciąży miałam apetyt tylko na owoce i w sumie żadnych zachcianek. A teraz to jakaś masakra :) Mogłabym jeść i jeść.

Do tego mam straszne mdłości i bóle głowy a w pierwszej ciąży czułam się rewelacyjnie. Teraz wszystko inaczej.

f2w39jcg9nt4axsg.png
Ja też tak mam. Do tego w pierwszej ciąży wygladalam kwitnaco a teraz jak pryszczata kupa [emoji90]

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Lali herbatę imbirowa zrobisz sama. Korzeń imbiru pokrój w cienkie plasterki i zalej wrzątkiem. Można później jak wystygnie dodać cytryny i miodu. W pierwszej ciąży wypiłam hektolitry

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry