reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@roki_1991 bedzie dobrze,mysle ,ze teraz doprowadzili sprawe do porzadku i dostaniesz normalnie miesiaczke a po niej pewnie zielone swiatelko[emoji5]
Zrob progesteron,ja robilam jeszcze estradiol.
Po drugiej stracie dodatkowo z hormonow badalam testosteron i dhaes(wolny testosteron)ale te dwa pierwsze mysle ,ze na pocztek moze wystarcza.[emoji4]najwazniejszy progestreon zeby w razie czego brac dupka.

@margotka na prawde super[emoji5]fajnie ,ze jest te dwa dni do przodu [emoji4]lada dzien pojawi sie [emoji173]️

@roxie123 kochana zobaczysz ,ze sie doczekasz i zobaczysz jak szybko do tej owulki zleci[emoji5]
Badz dobrej mysli.
Musisz zyc na luzie zeby nie rozwalic sobie hormonow i nie zablokowac owulki[emoji4]
Bedzie dobrze ,ja to wiem kochana[emoji5][emoji5][emoji5]
Za rok to juz bedziesz tulila swojego maluszka kochanego[emoji8]

@Marika92 po pierwszym poronieniu mialam swiatelko po pierwszej miesiaczce.
Po drugiej stracie rowniez po pierwszej miesiaczce lekarz pozwolil sie starac ale zaczelismy po drugiej i zaszlam od razu[emoji4]
Tylko ja mialam straty na etapie 10 tyg.,nie wiem jak to bedzie u Ciebie ale z tego co widze to lekarze kaza czekac max 3 miesiace.
Moim zdaniem najwazniejsze aby byla pierwsza miesiaczka zeby macica porzadnie sie oczyscila[emoji4]



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Funia Margotka kiedy wam testy wyszly pozytywne?
Ja mam plytkowe z allegro 25mui/ml i w niedz ma byc @ dzis bialo jedna krecha jest szansa? Bola piersi brzuch mam wielki jak u wieloryba i to rozdraznienie..
Roxie pewnie znowu razem bedziemy sie starac kolejny cykl moze owocny?:)
 
@Olasec oj to przeoczylam,myslam ,ze dalej czekasz[emoji58]przepraszam

Dziewczyny ten cykl jest wasz[emoji4]

@Nusia123
1ciaza 23-24 dc
2 ciaza 27 dc
3 ciaza 26dc
Nie ma reguly[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Obudziłam się.
Wszystko dobrze niczego w środku nie ma[emoji6]
Miałam tylko przerosnieta błonę śluzową (chyba) mówiła że zrobiła biopśje.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry