reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Mam taką nadzieję @roxie123 :) w sumie nie przejęłam się tymi wynikami jakoś strasznie, bo ta beta w sumie w normie, prolaktyna podwyższona ale jakiejś szczególnej tragedii raczej nie ma :) a miałam już usg po tym drugim zabiegu i było wszystko w porządku, więc nie mam obaw że mogło tam coś zostać
 
Mam taką nadzieję @roxie123 :) w sumie nie przejęłam się tymi wynikami jakoś strasznie, bo ta beta w sumie w normie, prolaktyna podwyższona ale jakiejś szczególnej tragedii raczej nie ma :) a miałam już usg po tym drugim zabiegu i było wszystko w porządku, więc nie mam obaw że mogło tam coś zostać
Roki a w którym dc robiłaś badanie, bo chyba przeoczyłam. Progesteron niski jeśli było po 20 dc ale nie wiem który był dc?

@Nusia123 wiesiołek jest dobry lub oeparol tylko pamiętaj do owu! mi jakby mówili, że mrówki są smaczne i pomogą to bym pół ogrodu zjadła :D

@mfifi04 to dobrze, że dobrze, jedno z głowy :)

@roxie123 poetko nasza :*

PS szkoda, ze nie wiem ile u nas jest dużych brzuszków bo tylko @Baslan @hajmal kojarzę :) pisze dlatego, ze da watku o nawykowych poronieniach mamy liste i w myśl zasady, że nic w przyrodzie nie ginie, sprawdza nam się, że po porodzie, któraś przechwytuje brzuszek :) zatem wiedząc tylko o dwóch ciężko się przygotować do walki, (jak przed otwarciem lidla :D )
 
@ivvonka wiesolek jest na poprawe jakosci i ilosci sluzu plodnego,ja polecam[emoji4]

Roki_1991 hmm ciezko powiedziec e jakiej jestes fazie po tym zabiegu,jesli owulacyjna to wyniki niskie ,co juz wiesz a jesli pecherzykowa co jest bardzo mozliwe to oki[emoji4]
Tylko skad Ty masz to wiedziec przy tych rozchwianiach.
Ja mialam identyczna prolaktyne i lekarz powiedzial,ze wynik jest tak malo podwyzszony ,ze nic z tym nie robimy.
Podwyzszyc go moze :stosunek,stres ,niewyspanie,wysilek fizyczny dnia poprzedniego,zla godzina pobrania ,takze jak widzisz wynik latwo moze wyjsc zaklamany,ale ja przy tym wyniku zaszlam i mialam owu wiec tym sie nie martw[emoji4]

Ja mialam bete rowne 2 ,1,5 miesiaca po poronieniu i lekarz mowil ,ze jest oki.
Ona na koncu spada bardzo wolno,z wyniku 7.3 do 2 zajelo jej to ok 2 tygodni[emoji4]
Mi lekarz mowil,ze juz jest oki i mam sie tym nie martwic.
A na prolaktyne nie sa metyle[emoji4]one sa na homocysteine.
Ale kup sobie one Ci nie zaszkodza[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@nafoczka, ciężko stwierdzić właśnie który dc tak na prawdę. Od zabiegu jest 15 dzień jeśli liczyć go jako 1 dc to albo wydłuży mi się cykl, albo będzie bez owu. Zobaczymy za dwa tygodnie. Zrobiłam te badania po prostu dla siebie, bo co chwile się męczę z jakimś krwawieniem i chciałam wiedzieć co i jak ;)
@Funia90 widzisz, przy tym wszystkim już mi się miesza co jest na co :p ale dzięki za odpowiedź. Faktycznie, to nie jest dużo przekroczone, a w nocy nie spalam za dobrze, także to też może być. Beta po 6 tygodniach miałaś 2, ja po 8 mam 2.7 ale to raczej będzie też Oki :)
 
Roki, dopiero teraz doczytałam się o zabiegu. :( Wiesz, ja myślę, że chyba lepiej jednak poczekać na zwykły okres, bo przez zabieg, infekcję, przeżycia i stres trochę się mogła delikatna gospodarka hormonalna rozregulować. Tak to będzie nawet łatwiej określić, która faza cyklu. No i też trzeba pamiętać, że jeśli jest mechaniczne oczyszczanie to sam organizm potrzebuje czasu na to żeby wrócić do pionu i dopiero wtedy zaczyna działać jak matka natura przykazała, czego życzę Ci kochana jak najszybciej.
 
Ostatnia edycja:
Zapytalam dzis o niego w aptece bo corka ma zapalenie oskrzeli kupowalam wiec antybiotyk a farmaceutka yy nie po co pani yy nie potrzeba jak ma byc to i bez wiesiolka ..
Zglupialam :) wiec zaplacilam za antybiotyk i wyszlam :)
No kurczę, co za babolina jedna.
Spróbuj w innej aptece. Jak ja nie
zajdę w tym cyklu to w następnym będę brać, skoro (dzięki dziewczynki) mówią, że ma tę moooc, ma tę moooc.;)
 
@roki_1991 to normlne,kazdemu sie myli[emoji4]
Mylse ,ze ta prolaktyne na prawde latwo jest zachwiac a po bhcg za jakis czas nie bedzie czasu[emoji4]
Z tym badaniem chodzi o to,ze musi generalnie spasc do 0 ,ale najbardziej patrzy sie na to czy nie ma jakis skokow bo przy raku kosmowki tak wlasnie sie dzieje ale mysle ,ze juz masz to ryzyko za soba[emoji4]
A Ty w ktorym tygodniu stracilas dzieciatko?
I ja w ogole mysle ,ze u Ciebie skoro robili doczyszczanie to cos zostalo i ta bhcg byla pewnie duzo wyzsza zanim zrobili to drugi raz,bo te krwawienia ciagle tez nie byly bez powodu,ale pewnie nikt Ci sie nie przyzna.

Ja wczoraj mialam ciezki dzien.
Po takim czasie lezenia wyszlam z przyjaciolka i jej malenstwem na spacer ale nie pochodzilysmy za wiele bo sie rozlalo.
Wrocilam do domu i okazalo sie ,ze nie mamy pradu,bo jest jakas awaria na calej ulicy i od 15 do 22 siedzialm u Mamy ,bo nie lubie byc sama w domu bez pradu,a po ciemku to bym sie bala[emoji4]
Dobrze,ze to naprawili bo my mamy nawet kuchnie na prad i bojler.
Takze wymeczylam sie ,no bo wiecie niby u Mamy ale to nie u siebie[emoji4]



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@ivvonka czy ma moc to się okaże :) ja dzisiaj juz 5 dzień biorę codziennie 6kapsułek xD
@Funia90 u siebie to u siebie wiadomo :) ja wczoraj miałam też kiepski dzień , chodziłam jak chmura gradowa i na koniec pokłóciłam się z M o głupote chyba sama go sprowokowałam < o naklejanie taśmy na okna poszło ;p haha > ale później "grzecznie" pogodzilismy się na wieczór :D
Dzisiaj malowanie jadalni , kolor troche inny wyszedł niż się spodziewałam ale będzie xD
Ogólnie po ostatnim sprzątaniu naciągłam sobie cały nadgarstek i nie mogłam spać ;/ kiedyś w UK uszkodziłam sobie rękę a teraz jak coś więcej porobie to mi sie wraca i boli...ale nie byłam jeszcze z tym jakoś u ortopedy moze by przeswietlił . A dzisiaj jak ta w domku ? :) jak się czujesz ? :**
@nafoczka lubię czytać książki , i cytaty i takie inne pierdoły :D to tak na dobranoc podrzucam i Wam :)



Któraś testuje teraz ??? :D
 
reklama
@roxie123 dzis wstalam o 11 ,na szczescie prad wczoraj naprawii ale zeszlo im 6,5 godz,sasiad mowil.
Pojechalam na zakupy ale nic nie nosilam,zabralam brata do tego zadania.
A pozniej idziemy posiedziec na ogrodek na grilla.
Bardzo sie ciesze ,ze moge wyjsc z domu i nie przeszkadza mi to ,ze wszystko musze robic powolutku[emoji4]
Umyje jeszcze przed wyjsciem naczynia bo mam full,a wczoraj nie bylo kiedy.
U nas cieplo ale niebo zachmurzone ,choc niby o 15 mialo wyjsc sloneczko,zobaczymy jak bedzie[emoji4]

A Ty jakie plany ?no i reszta dziewczynek ,jakie macie plany na weekend[emoji4]?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry