reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ja sobie siedze z córcia na podworku. Mala bawi sie w piasku a ja zabieram sie za ksiazke. Dopiero ogarnelam domek.u nas tez cieplutko chociaż slonka prawie nie ma.
@roxie123 wrzuc fotkę kuchni, bo juz chyba gotowa?
@Funia90 delektuj sie słodkim lenistwem. Zrob z tego rytuał.
 
reklama
@Funia90 no widzisz wszystko powolutku , można się przyzwyczaić , a dzidzia rosnie :) :) :) jakie plany sama nie wiem...mam iść z M na spacer bo koło nas niedaleko są 2 zalewy i chciałam isc posiedziec wypic piwko wyluzować :) jutro pewnie pojedziemy do teściów
@Frezja_1 pokażę Wam jak juz będzie pomalowane i urządzona bo teraz tylko meble sa wstawione to tak na surowo :D nawet lamp jeszcze nie mam ani rolet :) a już sobie upatrzyłam takie czarne z kryształkami :)
 
@Funia90 może być i tak, chociaż na tym usg 3 tyg po pierwszym zabiegu, nie było nic widać żeby coś zostało. Ale ja tam się nie znam. Nie będę się nad tym zastanawiać, mam nadzieję że teraz już będzie dobrze :) w czwartek idę na przegląd jeszcze raz, mam nadzieję że będzie czysto ;) tymi wynikami się nie martwię, nawet jeśli teraz będzie cykl bez owu, to liczę że następny już będzie ładny i dostaniemy zielone światełko. Ja straciłam ciążę w 8-9 tc, ale okazało się to dopiero w 11. Nie miałam żadnych objawów, więc ta beta na pewno była duża i mogła jeszcze nie spaść. Mieści się w normie, także myślę że jak powtórzę za 2 tyg to będzie mniejsza :)

My dzisiaj jedziemy na 60tke wujka mojego J, ale się nam nie chce, bo chyba z 30stopni na polu. Wolałabym zostać w domu, ale jak trzeba to trzeba :p
 
Roki a w którym dc robiłaś badanie, bo chyba przeoczyłam. Progesteron niski jeśli było po 20 dc ale nie wiem który był dc?

@Nusia123 wiesiołek jest dobry lub oeparol tylko pamiętaj do owu! mi jakby mówili, że mrówki są smaczne i pomogą to bym pół ogrodu zjadła :D

@mfifi04 to dobrze, że dobrze, jedno z głowy :)

@roxie123 poetko nasza :*

PS szkoda, ze nie wiem ile u nas jest dużych brzuszków bo tylko @Baslan @hajmal kojarzę :) pisze dlatego, ze da watku o nawykowych poronieniach mamy liste i w myśl zasady, że nic w przyrodzie nie ginie, sprawdza nam się, że po porodzie, któraś przechwytuje brzuszek :) zatem wiedząc tylko o dwóch ciężko się przygotować do walki, (jak przed otwarciem lidla :D )
Dziekuje Wam wszystkim serdecznie :) kupie w pon ten olej z wiesiolka dzis dostalam @ :(:(:( a szwagierka wlasnie paraduje z brzuchem tez bedzie miala dziewczynke (ja mialam miec) i glaszcze sie po brzuchu :(:( mieszka w domu obok ehh
Mam nadzieje ze ten olej moge dopiero od pon bo apteka zamknieta
Tak kochana ja juz bym zaczela jesc mrowki dzis zeby we krwi do owulacji bylo duzo hihi :)
 
No kurczę, co za babolina jedna.
Spróbuj w innej aptece. Jak ja nie
zajdę w tym cyklu to w następnym będę brać, skoro (dzięki dziewczynki) mówią, że ma tę moooc, ma tę moooc.;)
Taaak teraz to wiem a mieszkam pare km od miasta tutaj apteka zamknieta myslalam ze @ przyjdzie nd lub pon a tu dzis przyszla @pojade w pon i kupie a powiem wam na mnie dobrze dziala tez siemie lniane leczy zoladek i sluzu ze hoho
To dziewczynki starajace sie do dziela i moze w lipcu bedzie wysyp brzuszkow :)
 
Generalnie na sluz to oprocz wiesiolka i siemienia trzeba duzo wody pic. Ja kiedys bralam oeparol, nie pamiętam czy byly efekty, ale czasem to dobrze robi na psychike i to wystarczy. Teraz pije olej z siemienia i siemie tez popijam, ale to tak od kilku lat dla zdrowia, z przerwami oczywiście. Tez mam nadzieję, ze teraz posypia sie fotki z dwiema kreseczkami.
@roki_1991 u mnie na dwoch czy trzech pierwszych usg po zabiegu tez lekarze mowili ze jest wszystko w porzadku, a później lekarz czegos sie dopatrzył i nawet mnie wystraszyl, ze jak w kolejnym cyklu sie nie wyczysci to beda musieli do mnie zajrzec. Bylam załamana, ale chyba ze strachu dostalam taki okres jak nigdy wczesniej, a to juz bylo 4 miesiace po zabiegu, ale na szczęście sie oczyscilo.
 
Generalnie na sluz to oprocz wiesiolka i siemienia trzeba duzo wody pic. Ja kiedys bralam oeparol, nie pamiętam czy byly efekty, ale czasem to dobrze robi na psychike i to wystarczy. Teraz pije olej z siemienia i siemie tez popijam, ale to tak od kilku lat dla zdrowia, z przerwami oczywiście. Tez mam nadzieję, ze teraz posypia sie fotki z dwiema kreseczkami.
@roki_1991 u mnie na dwoch czy trzech pierwszych usg po zabiegu tez lekarze mowili ze jest wszystko w porzadku, a później lekarz czegos sie dopatrzył i nawet mnie wystraszyl, ze jak w kolejnym cyklu sie nie wyczysci to beda musieli do mnie zajrzec. Bylam załamana, ale chyba ze strachu dostalam taki okres jak nigdy wczesniej, a to juz bylo 4 miesiace po zabiegu, ale na szczęście sie oczyscilo.
Ja Oeparol jadłam a z siemieniem jest tylko jedno ale.. jeśli bierzesz leki to powoduje słabsze ich wchłanianie

@Nusia123 mrowkojady :D
 
reklama
Ja Oeparol jadłam a z siemieniem jest tylko jedno ale.. jeśli bierzesz leki to powoduje słabsze ich wchłanianie

@Nusia123 mrowkojady :D
Noe wiedzialam o tym. A to pewnie dlatego, ze oslania zoladek. Ja biorę na czczo eyturox bo mam leciutka niedoczynność tarczycy, a w ciagu dnia jak mi sie przypomni to folik i tyle. Musze pilnować, by ten folik brać pozniej w ciagu dnia, bo siemię i olej jem rano.
 
Do góry