reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Zosiak to gbur.Ale dobrze mu powiedzialas,w dodatku klnac przyc dzieciach?Skoro jechal szosa to chyba obowiazuja go takie same prawa jak kierujacego atuem,czyli przechodzien ma pierszenstwo.Bo watpie,ze przechodzilas przez jezdnie z dziecmi w niedozwolonym miejscu,czy na czerwonym swietle.Ot, i nasza polska kultura,poprzeklinac ,zwymyslac kogos bez powodu i byc zadowolonym zycia. Zosiak doczytalam,ze nie bylo pasow,choc to i tak nie jest dla niego wytlumaczeniem.

Roxie 4 piwa?!?!?!?! Oz matko, to zaszalalas. Ja po 4 wyladowalabym na ojomie jezeli nie w kostnicy :-D:) U mnie norma to ,uwaga, jedno i to jeszcze saczone jakies 3 godziny, w przeciwnym wypadku mam przyslowiowe samoloty.Jeszcze kilka lat temu moglam wypic wiecej,nigdy nie mialam kaca,nigdy,nawet jezeli kladlam sie spac mocno wstawiona,albo wprost napita :tak: Ale od kiedy zaszlam w pierwsza ciaze,potem druga,karmilam mlodego piersia przeszlo trzy lata,to chyba jakos odwyklam,potem choroba ,leki,to tez strach mieszac i tak jedno z drugim i sie odzwyczilam.Choc jakies "babskie" smakowe lubie,a jeszcze bardziej takie 2% :-) :)

Jak mija Wam weekend?Roxie- przepiekne widoki,uwielbiam taka cisze,spokoj,ciesze sie,ze mieszkam na wsi,moge delektowac sie taka zielenia na co dzien. A jeszcze na srodku podworka mam ogromna ,stara lipe,ktora wlasnie zaczyna kwitnac,zapach wspanialy,bzyczenie pszczol uspokajajace.Mlody pojechal wczoraj z tata do Wawy,tam zostali na noc, wiec odpoczywam,laduje akumulatory,mam czas wylacznie dla siebie.Zrobilam sobie manicur,super czerwony kolor,popijam kawke,delektuje sie spokojem.
Powiem Wam cos jeszcze ,nie jestem jakims kinomanem,ale lubie obejrzec dobry film.Wczoraj ,korzystajac ze spokoju obejrzalam "Wolyn". Przezylam szok,doslownie.Sceny tak przerazajace,ze spora czesc ogladalam przez palce.Masakra.
 
reklama
Tak dziewczyny u mnoe nie ma pasow bo osiedle wyglada jak wies :) Jesli chodzi o piwo ostatnio u siostry wypilam 1 piwo i uwaga sie wstawilam u mnie maks dwa piwa i to babskie kiedys tez umialam 4 wypic a teraz nie wiem jakbym po nich wygladala hehe. Ale ogolnie polecam od czasu do czasu alkohol rozrzedza krew;)
Hona a ja lubie i czytac i ogladac filmy teraz koncze ksiazke ,,złudzenia nerwice i sonaty" mam juz kolejna lekture przygotowana a film ostatnio ogladalam in the deep zobaczcie sobie fajny film.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Zosiak to gbur.Ale dobrze mu powiedzialas,w dodatku klnac przyc dzieciach?Skoro jechal szosa to chyba obowiazuja go takie same prawa jak kierujacego atuem,czyli przechodzien ma pierszenstwo.Bo watpie,ze przechodzilas przez jezdnie z dziecmi w niedozwolonym miejscu,czy na czerwonym swietle.Ot, i nasza polska kultura,poprzeklinac ,zwymyslac kogos bez powodu i byc zadowolonym zycia. Zosiak doczytalam,ze nie bylo pasow,choc to i tak nie jest dla niego wytlumaczeniem.

Roxie 4 piwa?!?!?!?! Oz matko, to zaszalalas. Ja po 4 wyladowalabym na ojomie jezeli nie w kostnicy :-D:) U mnie norma to ,uwaga, jedno i to jeszcze saczone jakies 3 godziny, w przeciwnym wypadku mam przyslowiowe samoloty.Jeszcze kilka lat temu moglam wypic wiecej,nigdy nie mialam kaca,nigdy,nawet jezeli kladlam sie spac mocno wstawiona,albo wprost napita :tak: Ale od kiedy zaszlam w pierwsza ciaze,potem druga,karmilam mlodego piersia przeszlo trzy lata,to chyba jakos odwyklam,potem choroba ,leki,to tez strach mieszac i tak jedno z drugim i sie odzwyczilam.Choc jakies "babskie" smakowe lubie,a jeszcze bardziej takie 2% :-) :)

Jak mija Wam weekend?Roxie- przepiekne widoki,uwielbiam taka cisze,spokoj,ciesze sie,ze mieszkam na wsi,moge delektowac sie taka zielenia na co dzien. A jeszcze na srodku podworka mam ogromna ,stara lipe,ktora wlasnie zaczyna kwitnac,zapach wspanialy,bzyczenie pszczol uspokajajace.Mlody pojechal wczoraj z tata do Wawy,tam zostali na noc, wiec odpoczywam,laduje akumulatory,mam czas wylacznie dla siebie.Zrobilam sobie manicur,super czerwony kolor,popijam kawke,delektuje sie spokojem.
Powiem Wam cos jeszcze ,nie jestem jakims kinomanem,ale lubie obejrzec dobry film.Wczoraj ,korzystajac ze spokoju obejrzalam "Wolyn". Przezylam szok,doslownie.Sceny tak przerazajace,ze spora czesc ogladalam przez palce.Masakra.
Hona a ty nie z naszych okolic plus minus? :)
@roxie123 4 piwa? Jedno mi ledwie wchodzi choć pewnie zabrzmi to dziwnie... jak ja byłam w twoim wieku.. :D to arab nie wieżyl ze kobieta przeżyje takie drinki :p
 
Hona a ty nie z naszych okolic plus minus? :)
@roxie123 4 piwa? Jedno mi ledwie wchodzi choć pewnie zabrzmi to dziwnie... jak ja byłam w twoim wieku.. :D to arab nie wieżyl ze kobieta przeżyje takie drinki :p

Sama sie sobie dziwiłam bo zazwyczaj 2 to max jak juz gdzies piłam xD a wczoraj taki miałam dobry humor ,że tak sobie siedzieliśmy gadaliśmy a było gorąco to butelka , butelka nie wiadomo kiedy :D no cóż moge powiedzieć szczerze ,że wyluzowałam :D oj tam oj tam już nie przesadzaj nie tak dawno miałas tyle :) w moim wieku...jak widze to w większości nawet teraz o rodzinie nie myślą tylko karierowicze w wolnych związkach xD a my wczoraj tak sami z siebie śmialiśmy para prawie 10 lat 5 lat po slubie i żulerka nad wodą :D daj spokój haha
 
Nafoczka z naszych,czyli?Sorki,ale nie przypominam sobie. Ja mieszkam miedzy Warszawa a Plockiem :)

Zosiak ja tez uwielbiam czytac,zdecydowanie wole ksiazke niz film,chociaz oczywiscie jak wspomnialam,dobrym filmem nie pogardze.Ostatnio malo mam czasu na czytanie,kilka ksiazek zakupionych lezy i czeka na lepsze czasy.Moze jak uda mi sie zajsc w ciaze,to nadrobie ;)

A dziez to sie nasza Funia podziewa????
 
Hej a nie odzywam sie bo zdycham sobie ,pojechalismy na obiad,2 knajpy zamkniete,taki pech,chcielismy jechac do innej i auto nam sie rozkraczylo,M naprawia a ja ledwo zyje w tym upale.
Mam nadzieje,ze mu sie uda.
Apropo piw,nieraz wypilam ze 4 ,tylko ja wtedy na drugi dzien tule porcelane.
Ale oczywiscie jak pilam to mialam to gdzies[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Funia o kurcze,mam nadzieje,ze juz auto naprawione.U nas tez jest strasznie goraco,dobrze,ze wieje,bo inaczej chyba bym nawet nie wyszla na dwor. Daj znac, co u Ciebie?
Moich chlopakow jeszcze nie ma,jak dla mnie to juz za dlugo,nie potrafie sie na tak dlugo rozstawac z malym.
 
@Funia90 o kurcze a to pech ;/ mam nadzieje , ze już wydostaliście się z upału...u nas też gorąc straszny ... własnie pędzimy na koncert :) buziaki :**
Miłego wieczoru dziewczyny ! :)
 
reklama
No właśnie gorąco i duszno, z tego wszystkiego chyba cykl mi się skończył na 25 dniu... co za niegodziwość swoją drogą. Nawet nie zaczęłam tradycyjnie robić za wcześnie testów, bo nie zdążyłam :) No nic, jest okazja do brania wesołka czy jak go tam zwą.
 
Do góry