reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ja dzisisj znowu jakiwgos dola zalapalam tydz nie cwiczylam i znowu endorfiny mi spadly jitro juz zamierzam troszke sie poruszac. Dzisiaj aplikacje sobie zainstalowalam o przypominaniu picia wody bo chce schudnac .
 
reklama
Dziewczynki na szczescie auto nam padlo niedaleko marketu budowlanego i M jakos tak roboczo naprawil auto,ze dalo sie dojechac do domu.
To jest moj Mac Gyver [emoji16]
Ale jak mu mowilam co oznacza skrot bmw (bedziesz mial wydatek) to mnie nie sluchal i tak co jakis czas cos nam sie psuje[emoji4]
Na szczescie nie ugotowalam sie ,dojechalismy pod dom,zmienilismy auto na moje i w koncu zjadlam ten wymarzony rosol i rolade z kluskami[emoji7]
Juz jestem w domu i chyba utne sobie drzemke[emoji4]

@roxie123 milego koncertu[emoji5]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej dziewczynki [emoji3] wpadam tylko na chwilę przesłać pozdrowienia z Lazurowego Wybrzeża [emoji38][emoji274] nie wiem jak wstawić zdjęcie z aplikacji.


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@mififi04 oj tak korzystam[emoji5]

@Ewelyn ale super[emoji5]wypoczywajcie i pracujcie nad bobo[emoji4]
Jak piszesz odpowiedz to masz taki plusik po lewej stronie ,kilkasz w niego i przerzuca Cie jakby w inne okienko i tam obok aparaciku na dole masz wejscie do galerii ,no i wchodzisz[emoji4]
A jak sie nie da to moze w ustawieniach tel musisz zezwolic na dostep do zdjwc aplikacji[emoji4]
Pozdrawiam


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@roxie123 za dobrZe by bylo[emoji4]wizyta w czwartek i ten czwartkowy jest prywatny,ja mam super gina na nfz ,tak sie zlozylo[emoji4]
Choc w sumie u nich to jest tak,ze jeden uzupelnia drugiego [emoji4]
Jak tak koncert?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja dzisisj znowu jakiwgos dola zalapalam tydz nie cwiczylam i znowu endorfiny mi spadly jitro juz zamierzam troszke sie poruszac. Dzisiaj aplikacje sobie zainstalowalam o przypominaniu picia wody bo chce schudnac .
Zosiak, a coś konkretnego ćwiczysz? Szukam jakiegoś sprawdzonego programu, który mi nie nadwyręży stawów kolanowych, które jakoś po przodkach mam nie pierwszej klasy (dyplomatycznie rzecz biorąc). Można co prawda same brzuszki i rączki, ale ja bym chciała i nóżkami pofrygać.:)
 
reklama
@Funia90 ahaa , to mi się tak coś przywidziało :D ale cos tam świtało , że w tym tyg :) koncert super , wyskakałam się jak głupia za wszystkie czasy :) wracając do domu taka ulewa nas dopadła , ze ledwo jechaliśmy samochodem nie było widać nic , aż na chwile wszystkie samochody stanęły na ulicy , masakra takie oberwanie chmury na jednym odcinku . A Ty jak się czujesz ? :) pojawiają się jakieś nowe objawy ? czy maluszek grzeczny :)
 
Do góry