reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

@M@gda Zazdroszczę Ci ;)Odpoczywaj sobie z orzeszkiem ;)
@iwilleatyou Bardzo dobra decyzja.Taki odpoczynek Ci się teraz przyda ;)I z siostrą się zobaczysz ;)

Ja mam dzisiaj lenia i głowa mnie coś boli,ale to chyba przez tą pogodę.Raz leje a raz słońce świeci ;)U mnie w pracy kolejne 2 dziewczyny są w ciąży.Dzisiaj do mnie dzwonili i się śmiali,że jak jak zaczęłam tak poszło po całości :D
 
reklama
Zastanawiałam się nad adapterem do pasów, ale ostatnio coraz mniej jeżdżę autem, póki jest ładna pogoda korzystam z komunikacji miejskiej. Dodatkowo jak już jeżdżę to często zmieniam się z mężem lub przesiadam się do innego auta. Musiałabym ten adapter nosić że sobą i co chwilę go montować.. Póki co pas mi nie podchodzi do góry, dobrze leży pod brzuchem [emoji6].

@M@gda leż na plaży i korzystaj [emoji6].

@iwilleatyou fajnie, że możesz trochę zmienić klimat [emoji6] psychiczny odpoczynek jest ważny [emoji6]

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny wszystkim wizytującym życzę udanych wizyt. I dziękuje za dodanie kalendarzyka jestem przed obroną mgr i nie wiem w co ręce włożyć ale już porządek w kalendarzu zrobiony jutro wystawie normalnie jak tylko wstanę.I miała bym ogromną prośbę może któraś z was ma konto w banku PKO BP?
Ja mam.
 
Dzis bylo u nas cieplej i mam nabrzmiale stopy. Kupilam krem z mentolem i spray chlodzący i wszystko o tylek otluc. Mozecie cos polecic?
 
reklama
Do góry