reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

@pieszczoszka1988 mi zupełnie nic nie pomaga na ból gardła od początku ciąży mam i tak się męczę raz jest lepiej raz gorzej raz nie czuje w ogóle a na drugi dzień wraca i tak cały czas. Gorąca herbata z cytryna, a po plukankach wymiotuje jak kot.


@Sliwka91 tzn ja nie kupuje, trzymam sobie w koszyku. Nadejdzie dzień przy wypłacie z wiele kupować powoli i będę miała już zaznaczone co ;-)



......:::::::::15t. i 6d::::::::.........
 
reklama
Ja często zaglądam tutaj wybierając kosmetyki Link do: Sroka o....

Czy jak zjadłam nektaryne, której pestka okazała się pęknięta i spleśniała w środku to umrę? [emoji6] A tak serio mam się czego bać?

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Myślę, że nie masz czym się przejmować. Niby grzybnie pleśni były ale zdrowy organizm powinien sobie bez problemu poradzić
 
Gie_er uspokoję Cię - jeżeli tej pestki nie wylizałaś to nie ^^ Ja miałam to samo i żyjemy oboje cali i zdrowi. Rozumiem że rdzeń był spleśniały? Tzn. jak pestka się rozpadła to tam w środku?
Tak [emoji4]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
gie-er Śmierć na miejscu ale moja ze śmiechu hehehe. Nie martw się nic Ci nie grozi ,kropce też nie. Ja dużo truskawek jem a to już końcówka to niektóre jakbym piwo piła :p

Śliwka zamieniam się pogodą choćby zaraz. Uwierz ja mam 1,5 km do autobusu więc nie jest mi łatwo 4 razy dziennie pokonywać tą trase w taką pogodę. Deszczu teź nie chce ale chłodno może być.
Aaa i miłe zaskoczenie dziś w autobusie 2 osoby ustąpiły mi miejsca. W jednym autobusie hehe a co ja już 2 miejsc potrzebuję ;)
 
Mąż właśnie przywiózł ;-)
Smacznego
1498507975-aaaaaa.jpeg


......:::::::::16t. i 0d::::::::.........
 
Eklerka nie miałam pisać ale po Twojej kolacji jednak napisze aaaaa jaka pychotaaa a!! !! Podziel się :p
Wróciłam z budowy i padam na pysk trochę pozamiatałam itp i jakoś siły mi odeszły. Ale z dobrych wiadomości to mamy w domu kominek!!! Jupi :-D
Gratuluję udanych wizyt!!!
Eraja czyli nie Bartuś- Aleksander też fajnie ;-)
Reniuszek oby obyło się bez okulisty!!!
Na ból gardła sól z ciepłą wodą i plukac.
Zjadłabym coś dobrego jakieś frytki! :p
 
reklama
Hehe nigdy kebabow nie lubiłam ostatnio jadłam z 1,5 roku temu. !!! Ale dziś za mną cały dzień chodz, no i przyjechał z kebsem! ;)) no i był przepyszny!!!!!!!

......:::::::::16t. i 0d::::::::.........
 
Do góry