reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Asinka to mnie pocieszyłas hihihi wiem co mnie czeka bo 5 lat temu miałam to samo, ale mimo wszystko szpital to nic przyjemnego.

Olgierda mam opanowane [emoji3] lusterko z Ikei stawiam do wanny i siadam na obzerzu wanny i jest git


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja co do golenia za poradą koleżanki kupiłam golarkę do miejsc intymnych 2 minuty i po sprawie. Maszynka z takim brzuchem raz tak pięknie się zaciełam a teraz luksus
 
Powodzenia również [emoji4] powiem Wam, że się cieszę, że to już za mną [emoji12]

Napisane na SM-N910F w aplikacji Forum BabyBoom
Jak synuś. Często karmisz. Ja bardziej niż porodu boję się dziecka cycucha chyba. Znajoma urodziła już z miesiąc temu i mały je co 1,5h karmienie trwa z 40 minut i jak zasypia przy piersi odłożony do łòżeczka płacze w niebo głosy. Nic nie może zrobić. Mycie się to 2 minuty bo mały do niej płacze.
 
Kamila a co to takiego ta golarka do miejsc intymnych? Pierwsze słyszę.
Olisia powodzenia !
A nam życzę przetrwania jakoś tych upałów
Miłego dnia!
 
Kamila a co to takiego ta golarka do miejsc intymnych? Pierwsze słyszę.
Olisia powodzenia !
A nam życzę przetrwania jakoś tych upałów
Miłego dnia!
Właśnie ostatnio mi koleżanka powiedziała. To podobne do maszynki u fryzjera takiej która np. Goła przy uszach do zera. Tylko ma małe końcówki super sprawa. Już siostry bez ciąży zamawiają. Też wcześniej nie słyszałam

Link do: SWAN golarka do miejsc intymnych

Tam w zestawie jest mini depilator bardzo słaby ale sama golarka super- ta końcówka założona na foto. Nie depiluje tylko goli więc nie boli. Szkoda że nie ma do zamówienia końcówek. Jak ta się stępi poszukam droższej z wymiennymi końcówkami.
 
@Olisiaa powodzenia!
Czekamy na wieści.

@asinka85 fajnie, że kp się udało rozkręcić. Ja miałam po sn problem, a z tego co słyszałam z cc jest trudniej. Ale, że ty na drugi dzień po cc taka rześka i owocowa... Szok!!!

@anitek współczuję przeżyć sprzed 8 lat. Tym razem może mixtura pomoże[emoji12]
A 6 dziecko...ło matko! Prawie drużyna piłkarska! Jak to upilnować?!

Co do golenia to ja jadę na ślepo pod prysznicem i ponoć nie jest zle, jakby co to mąż pomaga. Do porodu będę jednak musiała porządnie z lusterkiem. @Kamila198234 fajna sprawa z ta golarka, ale teraz to juz mi nie doślą...

@aneczqa przetrwania upałów życzę. U mnie pogoda idealne 21-23 stopnie tylko muchy i komary z mniej przyjemnych rzeczy.

A my z mężem wczoraj przytulanko. Po takieeej przerwie. Bo najpierw to ochoty nie miałam, a potem bałam się, że dzidzia za wcześnie na świat wyjdzie, wiec wzięliśmy na wstrzymanie. Teraz to juz może wyjść, bo juz prawie 39[emoji4]
Ja mam jeszcze na dziś mam manicurzystke, na jutro fryzjera. W piątek chciałam coś fajnego z synem porobić. Mamy takie małe zoo w pobliżu, więc jak będzie pogoda to pójdziemy. A jak Bóg da to w niedziele do kina na Strażaka Sama[emoji12]
Macie jakieś sposoby, żeby starsze wypieszczone rodzeństwo nie czuło się zazdrosne?




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Witajcie, leżę na sali, duchota jak nie wiem, koszule mam cała wilgotna, pot z czoła kapie. Dziś zrobili mi tylko ktg i mnie zbadali i nic więcej, jutro dopiero cewnik. Było 7 przyjęć z czego 3 to cesarki dzisiaj, 3 cewniki i ja sama zostałam z niczym. W tym szpitalu nie pracuje mój lekarz i pewnie dlatego tak leżę

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witajcie, leżę na sali, duchota jak nie wiem, koszule mam cała wilgotna, pot z czoła kapie. Dziś zrobili mi tylko ktg i mnie zbadali i nic więcej, jutro dopiero cewnik. Było 7 przyjęć z czego 3 to cesarki dzisiaj, 3 cewniki i ja sama zostałam z niczym. W tym szpitalu nie pracuje mój lekarz i pewnie dlatego tak leżę

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymaj się kochana pogoda nie sprzyja. Jutro pewnie będzie po wszystkim. Dzisiaj była położna i mówiła że w upały zawsze więcej porodów i dużo przyjemności będzie. Już naprawdę blisko aż pozazdrościć.
 
Do góry