Podobne tematy
- guest-1675184289
- Wrześniowe mamy 2023
Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
Bycie rodzicem to codzienna przygoda pełna wyzwań, ale też pięknych chwil. Chcemy poznać właśnie te momenty, które sprawiają Ci największą radość! Napisz w kilku zdaniach , co najbardziej cieszy Cię w rodzicielstwie, a możesz wygrać atrakcyjne nagrody ufundowane przez Bella Baby Happy 💛<
No ja właśnie też ale jak widze że jak tu dziewczyny pisza ze biora to jutro tez sobie kupie.Ja biorę tylko kwas foliowy.
Napisane na ALCATEL ONE TOUCH 7041D w aplikacji Forum BabyBoom
Witaminy i kwas foliowy to podstawa. A kwas foliowy tylko w pierwszym trymestrze- pamiętajcie [emoji2] potem już same witaminy[emoji2]No ja właśnie też ale jak widze że jak tu dziewczyny pisza ze biora to jutro tez sobie kupie.
Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
Pierwszy raz słyszę taką nazwęJa biorę pharmaton matruelle
![]()
Nieprawda..kwas foliowy można brać i przez całą ciążę zależy od osobyWitaminy i kwas foliowy to podstawa. A kwas foliowy tylko w pierwszym trymestrze- pamiętajcie [emoji2] potem już same witaminy[emoji2]
Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
Sama[emoji2]A mogę sama zmienić witaminy czy mam dzwonić do lekarza ??
Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom