reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chrzest.

andzii21

Fanka BB :)
Dołączył(a)
31 Październik 2017
Postów
353
Witam. Z racji tego, że razem z moim partnerem nie mamy ślubu obawiam się, że ksiądz z mojej parafii nie udzieli chrztu naszemu dziecku. Jest jeszcze trochę czasu, ale zastanawiam się czy po porodzie nie mogłabym od razu zapytać w innej parafii/kościele.
 
reklama
Nie wiem jak jest w innych miastach i parafiach, ale u mnie potrzeba zgody z parafii tam gdzie mieszkam na chrzest w innej. I tutaj może, ale nie musi być problem. Bo skoro nie udzieliliby chrztu w Twoim Kościele to mogą nie wyrazić zgody na chrzest w innej. Nie musisz czekac na poród, możesz teraz popytać w innych parafiach.
 
Witam. Z racji tego, że razem z moim partnerem nie mamy ślubu obawiam się, że ksiądz z mojej parafii nie udzieli chrztu naszemu dziecku. Jest jeszcze trochę czasu, ale zastanawiam się czy po porodzie nie mogłabym od razu zapytać w innej parafii/kościele.
Idźcie najpierw i zapytajcie w swojej parafii,jeśli ona jest dla Was najważniejsza. Rozumiem Twoje obawy,ale nie ma co gdybac i się zastanawiać. Przede wszystkim zapytajcie:)
Jeśli jednak ksiądz odmówi to trudno,jego strata. Znajdziecie wtedy inną parafię,w której ochrzcicie dziecko:)
 
reklama
reklama
Do góry