reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@natala95 mój synek ma 8 miesięcy, wiec to maluch jeszcze :)

Dzięki za przywitanie, pozwólcie że się tutaj rozgoszczę
@<Jagoda> piękna beta u ciebie, gratulacje :) oby fasolka pięknie rosła
Oooo , maleństwo .... No moja corka ma rok i 3 msc ale jest diabelek ... Tak jak wlasnie teraz krzyczy placze i sama nie wie O co jej chodzi ... Więc nocka z głowy ...
 
reklama
W czwartek udało mi się dostać do mojej ginekolog. Obejrzała wszystkie badania, wyniki bety, zrobiła usg, na którym jeszcze nic nie widać ale macica wygląda na ciążę tak więc mam nadzieję, że tym razem będzie dobrze i doczekam się drugiego szczęścia. Pani doktor mówiła, że przyrost bety piękny, i że tym razem musi być dobrze. Dostałam Duphaston 2x1. Nie kazała mi robić kolejnej bety ale ja zrobiłam dla własnego spokoju i wygląda to tak:
23.04 - 81.8
25.04 - 226
27.04 - 544
Kolejna wizyta 9.05 i mam nadzieję, że już wtedy zobaczę kruszynkę.
No to cudnie :) Gratuluję :) teraz spokojnie czekaj na 8 .05 ;)
 
Cześć. Jakby co, ja jestem i kibicuję staraniom, zielonym światłom i wszystkim szczęśliwym posiadaczkom fasolek dużych, małych i malutkich.:)
Ja dalej modlę się żeby dobrze się to wszystko kończyło. Czekamy na poniedziałkowy kariotyp naszej kruszynki. Ciężko jest o jakąkolwiek konsultację, bo w piątek większość lekarzy specjalistów rozpoczęła weekend majowy. Objeździliśmy specjalistyczne placówki w sobotę, żeby dowiedzieć się jak leczyć, wspierać, co można zrobić. Niestety, są tylko zabiegani lekarze dyżurujący, którzy nie są w stanie pomóc. Jeszcze zostały nam dwa miejsca na poniedziałek. Także nadal proszę o modlitwę, żeby nasza córeczka była zdrowa. Ja w piątek miałam lekką załamkę, ale i tak modlę się cały czas. Może Bóg ulituje się, wysłucha i pomoże.
Pozdrawiam Was i ściskam.:)
 
Cześć. Jakby co, ja jestem i kibicuję staraniom, zielonym światłom i wszystkim szczęśliwym posiadaczkom fasolek dużych, małych i malutkich.:)
Ja dalej modlę się żeby dobrze się to wszystko kończyło. Czekamy na poniedziałkowy kariotyp naszej kruszynki. Ciężko jest o jakąkolwiek konsultację, bo w piątek większość lekarzy specjalistów rozpoczęła weekend majowy. Objeździliśmy specjalistyczne placówki w sobotę, żeby dowiedzieć się jak leczyć, wspierać, co można zrobić. Niestety, są tylko zabiegani lekarze dyżurujący, którzy nie są w stanie pomóc. Jeszcze zostały nam dwa miejsca na poniedziałek. Także nadal proszę o modlitwę, żeby nasza córeczka była zdrowa. Ja w piątek miałam lekką załamkę, ale i tak modlę się cały czas. Może Bóg ulituje się, wysłucha i pomoże.
Pozdrawiam Was i ściskam.:)
Pomódl się do Św Rity podobno jest cudowna w sprawach trudnych
 
reklama
Do góry