reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Ja musiałam kupić glukometr bo zeszłam pol miasta i nigdzie nie był dostępny :( na szczęście to nie majątek.
Najgorzej ze mi się paski kończą i muszę kupić dziś a nie mam recepty :(
A ile kosztował tak z ciekawości? Paski też kupisz bez recepty, ale pewnie drogie będą.
Bardzo duża ilość wydzieliny i ostatnio jak tak miałam to była właśnie infekcja i delikatnie pieczenie . Nie jest to bardzo uciążliwe ale boję się żeby nie było gorzej .
To faktycznie może podjedź do apteki po jakiś środek.
 
reklama
Ja musiałam kupić glukometr bo zeszłam pol miasta i nigdzie nie był dostępny :( na szczęście to nie majątek.
Najgorzej ze mi się paski kończą i muszę kupić dziś a nie mam recepty :(
To faktycznie kiepsko bo bez recepty paski dużo droższe są. Może przejdź się do zaprzyjaźnionej apteki i zapytaj czy Ci wydadzą, a później byś Rp doniosła i zwrociliby Ci różnicę.

Pracuje w aptece i u nas takie numery czasem przechodziły.[emoji4]
 
Ja się cieszyłam,że mała w końcu obróciła się główka w dół i że będzie poród sn i owszem był przez 8godzin a i tak zakończyło się cesarka jp jak sobie przypomnę...:baffled: zaliczyłam 2 porody jednocześnie, oj nie polecam nikomu. Teraz przynajmniej mam pewność że ewentualny drugi to też cesarka, przynajmniej nie będzie rozczarowania że nie udało się naturalnie.
 
Dziewczyny ja dziś swój plan dnia zrealizowalam. Torby prawie spakowane, ciuszki poprasowane. Kocyki, rożki i inne pierdoly wyprane . Mały dziś mi napieral na pęcherz aż się w pół kilka razy zgielam ale dobrze..kazdy jego ruch to dla mnie radość [emoji16]
O to bardzo pracowity dzień dzisiaj miałaś :)
 
Witajcie

Ja dzis pozno boz laptopa...
Niestety moj osobisty nowy telefon powiedzial, ze nie dziala....
Zawieźliśmy go dzis na serwis.... Czekac na telefon, jakies zakupy i od 9 rano do 13 zeszło.... potem chwila odpoczynku i szycie, zawiozłam od razu znajomej efekt szycia i cóż dopiero w domu....siadłam
Dziś dzień twardego btrzucha-mysle ze od chodzenia, bo mlode ladnie sie regularnie rusza....

Pozdrawiam wieczornie

Napewno od chodzenia. Trzymaj się
 
reklama
Do góry