reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torba do szpitala

reklama
LISTA DLA MAMY:
Koszula do porodu
2 koszule nocne do karmienia
Szlafrok
Kapcie
Klapki do kąpieli
Skarpetki x3
Biustonosze do karmienia x2
Ręczniki kąpielowe 2 duże 1 maly
Podkłady jednorazowe
Duże podpaski
Wkładki laktacyjne
Majtki jednorazowe
Laktator
Herbatka laktacyjna
Maść na sutki
Papier toaletowy mokry
Ręcznik papierowy
Żel antybakteryjny do rąk
Tamtum rosa
Kosmetyczka:
Żel pod prysznic
Szampon
Pasta do zębów
Szczoteczka
Szczotka do włosów
Gumki do włosów
Pomadka do ust
Krem nawilżający do twarzy
Balsam do ciała
Patyczki do uszu , waciki
Kosmetyki do makijażu?

Ubranie na wyjście
Woda
Przekąski
Drobne pieniądze
Telefon ,ładowarka

DOKUMENTY! (Na zdjęciu )
O kurcze, musze sobie jakas walizke kupic, Tyle dla Mamy, a gdzie tu pomiescic rzeczy dla dzidziusia,heheheheh
 
O kurcze, musze sobie jakas walizke kupic, Tyle dla Mamy, a gdzie tu pomiescic rzeczy dla dzidziusia,heheheheh
Wydaje ci się że jest tego dużo. Większość rzeczy to małe duperele myślę że torba sportowa wystarczy e zupełności. Maluszka pakuje osobno w mniejszą torbę łatwiej będzie znaleźć rzeczy [emoji4]
 
Mi wygodniej było spakować się w torbę, walizkę ciężko otwierać na sali, polożne nie pozwalają stawiać na parapecie. A torbę wystarczy rozsunać i wyjąć odpowiednią torebkę:) ubranka i akcesoria miałam zapakowane w torebki strunowe z Ikea.
Też właśnie myślałam o posegregowaniu rzeczy w woreczki i pakuje się w 2 torby sportowe średniej wielkości. Walizkę trzeba rozkładać poza tym jakąś taka nie na miejscu mi się wydaje...
 
Też właśnie myślałam o posegregowaniu rzeczy w woreczki i pakuje się w 2 torby sportowe średniej wielkości. Walizkę trzeba rozkładać poza tym jakąś taka nie na miejscu mi się wydaje...

Ja byłam spakowana w walizkę do porodu, ale wczesniej trafiłam na patologie ciąży i tu spakowałem się w torbę - było wygodniej. Także jak syn się urodził walizkę oddalam mężowi a zawartość wrzuciłam do torby. Polecam te największe torebki strunowe z ikea są super praktyczne do szpitala.
 
Ja byłam spakowana w walizkę do porodu, ale wczesniej trafiłam na patologie ciąży i tu spakowałem się w torbę - było wygodniej. Także jak syn się urodził walizkę oddalam mężowi a zawartość wrzuciłam do torby. Polecam te największe torebki strunowe z ikea są super praktyczne do szpitala.

Jak tak o tym mówi je to chyba wezmę torbę wojskową mojego [emoji23] ma dużo kieszeni i jest spora [emoji16]
 
A ja sie spakuje w walizke wystarczylo podniesc klape i wszystko poukladane widoczne. W torbie to jak cos chcesz wyjac to sie sajgon robi ale to moje zdanie . u mnie w szpitalu dla dziecka potrzebuje tylko pieluchy chusteczki i smoczek dla siebie potrzeba wiecej klamotow zdecydowanie sam szlafrok reczniki to duzo miejsca zajmie a reszta to juz w gole. Zamierzam wziac rogal do karmienia bo poprzednim razem mi sie przydal bardzo zdecydowabie wygodniej bylo karmic. Na wyjscie tez sobie nassykuje w domu zeby potem nie bylo problemu . jeszcze poduszka z dziórą do siedzenia. Po poprzednim porodzie dostalam hemoroidow pupa mnie tak bolala ze nie moglam siadac i moj musial latac po miescie i szukac w weekend takiej poduszki . wiec chyba kupie taka wcześniej.
 
reklama
@MangoWawa a te woreczki są grubsze niż takie standardowe z czerwonym paseczkiem?
@Balonsbalons pewnie, skoro u ciebie się walizka sprawdziła, dobrych rozwiązań się nie zmienia przeciez:) u mnie w szpitalu to wszystko trzeba wziąć i dla kobiety i dla dzieciaka. Nie chciałabym się prosić o nic. Na liście mam nawet ręcznik papierowy:eek:
 
Do góry