reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

No pewnie owszem, ale brzuch jeszcze bardziej "mobilny", bo tam praktycznie kosci nie ma. Kręgosłup i ewentualnie ciut wyzej zebra, choc i tak najwiekszy obwód wypada gdzies na wysokosci pępka :) moj łeb, bo inaczej go nazwać nie mozna [emoji23][emoji23]mial 41cm obwodu i mama nie wspomina go dobrze [emoji3][emoji3] dlatego ja tak sie ciesze ze jednak Aleks nie idzie w moje geny co do głowy, bo pipka moglaby ucierpieć [emoji23]

Kochana jak Ty ja tak ćwiczysz to nie ma się co bać [emoji16] rozciągnie się jak guma
 
reklama
Hahaha [emoji173] mój też czarny ale śpi w łóżku albo pod łóżkiem więc go nie deptam [emoji23] ale zasraniec zaraz wyczuje że się budzę i nie daje spokoju... Już widzę jak się dziecko pojawi jakie będą jazdy [emoji23]
Jak dowiedzieliśmy się o ciąży to zaczęliśmy po mału go oduczać spać w sypialni bo na początku Mały będzie z nami A nie wiemy jak będą na siebie reagować [emoji1] zwłaszcza że nasz pies to też jeszcze młody szczyl niedługo dopiero rok skończy i jest strasznie do mnie przywiązany i zazdrosny o mnie. musi być wyprzytulany, wygłaskany przeze mnie A od zabawy ma Pana. Już widzę te fochy jak kogoś inneg będę tulić [emoji5]
 
Jak dowiedzieliśmy się o ciąży to zaczęliśmy po mału go oduczać spać w sypialni bo na początku Mały będzie z nami A nie wiemy jak będą na siebie reagować [emoji1] zwłaszcza że nasz pies to też jeszcze młody szczyl niedługo dopiero rok skończy i jest strasznie do mnie przywiązany i zazdrosny o mnie. musi być wyprzytulany, wygłaskany przeze mnie A od zabawy ma Pana. Już widzę te fochy jak kogoś inneg będę tulić [emoji5]
Dawaj jego fotkę [emoji3][emoji173]
 
Dawaj jego fotkę [emoji3][emoji173]
Właśnie moja bestia odpoczywa [emoji83] [emoji83]
IMG_20180928_142719.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180928_142719.jpg
    IMG_20180928_142719.jpg
    74 KB · Wyświetleń: 514
reklama
Do góry