reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Włozyli mi jakiś sznurek który ma jakieś rzeczy wytwarzać przez 12 godzin żeby zniszczyć macice z tego co zrozumiałam, po 12 godzinach mi dadzą kroplówke no i jutro urodzę, chyba że mała nie będzie znosila skurczy których ten sznurek wytwarza to cesarka..

Czy to jest taka rurka i wystaje ze środka? Jeżeli tak to pewnie ten cewnik co i ja miałam, u mnie spowodował rozwarcie i kolejnego dnia oksytocyna dokończyła sprawę...Trzymam kciuki !
 
Zgadzam się z Tobą w 100%. Ja to nigdy nie wiem co mam odpowiedzieć gdy ktoś się mnie pyta jak się czuję no bo nie będę tłumaczyć że mnie boli, ciągnie, zgaga, refluks, ból krocza i permanentne zmęczenie więc mówię tylko że czuje się dobrze, żeby nie było że tak narzekam, w sumie to tylko mężowi mówię jak faktycznie jest.

gdzie mogę tak ponarzekać jak nie tu..a po latach znajdę wątek i przypomne sobie jak to było heheh

odbieram dzieci ze szkoły i zaczepiają mnie zanjomi..porozmawiam sobie bo odbierając jedno muszę czekać na drugie .. i nie powiem im ..boli mnie Maryśka ... piersi..kłuje to z tyłu to w maryśkę . to prądy nisko itd hehehe a po prostu że ciężko jest i aby jeszcze tydzień i że ok .. taki skrót .. czuję się ciężko i ciążowo eh i tyle oooo

@Paulaaa25 zamówiłam też test GBS wczoraj i przyszedł mi dziś. dziś odesłałam i mają wynik wysłać do mojego oddziału jak i mi SMS bo sobie tak zaznaczyłam w.ciagu 3 dni ale jutro piątek sovota .no zobaczymy. a stwierdziłam że zrobię to badanie .. to jedyne za co zapłacę plus scan o płeć prywatny LOL także dla spokoju juz
zapomniałam się o to dopytać na ostatniej wizycie jak to ja ehhhhhhhh i już mówię dobra

i jaka instrukcja haha Męża zaintrygowała haha
 

Załączniki

  • IMG_20181011_133444-2304x1728.jpg
    IMG_20181011_133444-2304x1728.jpg
    663,2 KB · Wyświetleń: 117
  • IMG_20181011_133631-1728x2304.jpg
    IMG_20181011_133631-1728x2304.jpg
    631,5 KB · Wyświetleń: 119
gdzie mogę tak ponarzekać jak nie tu..a po latach znajdę wątek i przypomne sobie jak to było heheh

odbieram dzieci ze szkoły i zaczepiają mnie zanjomi..porozmawiam sobie bo odbierając jedno muszę czekać na drugie .. i nie powiem im ..boli mnie Maryśka ... piersi..kłuje to z tyłu to w maryśkę . to prądy nisko itd hehehe a po prostu że ciężko jest i aby jeszcze tydzień i że ok .. taki skrót .. czuję się ciężko i ciążowo eh i tyle oooo

@Paulaaa25 zamówiłam też test GBS wczoraj i przyszedł mi dziś. dziś odesłałam i mają wynik wysłać do mojego oddziału jak i mi SMS bo sobie tak zaznaczyłam w.ciagu 3 dni ale jutro piątek sovota .no zobaczymy. a stwierdziłam że zrobię to badanie .. to jedyne za co zapłacę plus scan o płeć prywatny LOL także dla spokoju juz
zapomniałam się o to dopytać na ostatniej wizycie jak to ja ehhhhhhhh i już mówię dobra

i jaka instrukcja haha Męża zaintrygowała haha
Kompletnie zapomniałam o tym badaniu [emoji849] tez mi wyszło z głowy na ostatniej wizycie. Skąd zamawiałaś?
 
reklama
Włozyli mi jakiś sznurek który ma jakieś rzeczy wytwarzać przez 12 godzin żeby zniszczyć macice z tego co zrozumiałam, po 12 godzinach mi dadzą kroplówke no i jutro urodzę, chyba że mała nie będzie znosila skurczy których ten sznurek wytwarza to cesarka..

Czyli jutro bedzie sie działo [emoji8][emoji5]
I zobaczysz swoją córeczkę [emoji16]
Ojej, jakie emocje [emoji86]

gdzie mogę tak ponarzekać jak nie tu..a po latach znajdę wątek i przypomne sobie jak to było heheh

odbieram dzieci ze szkoły i zaczepiają mnie zanjomi..porozmawiam sobie bo odbierając jedno muszę czekać na drugie .. i nie powiem im ..boli mnie Maryśka ... piersi..kłuje to z tyłu to w maryśkę . to prądy nisko itd hehehe a po prostu że ciężko jest i aby jeszcze tydzień i że ok .. taki skrót .. czuję się ciężko i ciążowo eh i tyle oooo

@Paulaaa25 zamówiłam też test GBS wczoraj i przyszedł mi dziś. dziś odesłałam i mają wynik wysłać do mojego oddziału jak i mi SMS bo sobie tak zaznaczyłam w.ciagu 3 dni ale jutro piątek sovota .no zobaczymy. a stwierdziłam że zrobię to badanie .. to jedyne za co zapłacę plus scan o płeć prywatny LOL także dla spokoju juz
zapomniałam się o to dopytać na ostatniej wizycie jak to ja ehhhhhhhh i już mówię dobra

i jaka instrukcja haha Męża zaintrygowała haha

Chyba te rysunki przyciągnęły jego uwagę [emoji23][emoji85][emoji23]
 
Do góry