reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Super buciki, jak Wy to robicie że dzidzia zasypia na brzuszku, u mnie tylko tak zasypia jak leży na mnie ale w łóżeczku nie ma takiej opcji [emoji53]

Moj musi byc bardzo zmeczony, zeby chcial na brzuch, inaczej jest wojna. Na mnie zasnal moze z 3 razy, woli na pleckach. Teraz lezy na brzuszku, ale dlatego ze odlecial przy cycku i mama go cyk myk szybko na brzuszek, kreci sie i puszcza baki i jest za bardzo spiacy zeby jojczec [emoji5]
 
Moj musi byc bardzo zmeczony, zeby chcial na brzuch, inaczej jest wojna. Na mnie zasnal moze z 3 razy, woli na pleckach. Teraz lezy na brzuszku, ale dlatego ze odlecial przy cycku i mama go cyk myk szybko na brzuszek, kreci sie i puszcza baki i jest za bardzo spiacy zeby jojczec [emoji5]
Mój jak zły to się z brzucha foka na plecy cwaniak...
A dziś doczołgał a raczej dowił do gaci Bartka. Takie ma białe w głowy klonów i Vadera i Mikiemu tak bardzo się spodobały ze najpierw wyciągał rękę i chwytal powietrze i wściekal się tak bardzo a w tej złości wił jak zaskroniec i dowił się do tych majtek i je złapał. Cudak.
 
Mój pulpecik, już śpi od godziny po karmieniu i nie wiem czy jej nie budzić, bo za godzinę mam wizytę, i martwię się że jak będziemy jechać to w wózku nie będzie chciała spać . [emoji85] A inaczej nie będzie chciała leżeć
20181012_082531.jpg
 

Załączniki

  • 20181012_082531.jpg
    20181012_082531.jpg
    73,6 KB · Wyświetleń: 339
Mój jak zły to się z brzucha foka na plecy cwaniak...
A dziś doczołgał a raczej dowił do gaci Bartka. Takie ma białe w głowy klonów i Vadera i Mikiemu tak bardzo się spodobały ze najpierw wyciągał rękę i chwytal powietrze i wściekal się tak bardzo a w tej złości wił jak zaskroniec i dowił się do tych majtek i je złapał. Cudak.

Rozwija sie jak szalony ten Twoj Miki! Moj wycieczki robi tylko do sutka jak go poloze na brzuchu swoim[emoji14]
 
reklama
Do góry