reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Kurcze moja księżniczka wczoraj od 18 nie spala tylko chciała gadać i imprezować poszła spać dopiero po 12 w nocy ale to też już ja na siłę uspałam bujaniem .. O czwartej rano budzę się bo juz mi sie chyba taki zegarek włączył.. sprawdzam młodą a ona śpi no to mówię niech śpi i tak spala do 8 rano obudziłam ja na mleko i zmianę pampersa i dalej śpi ... W między czasie na mleko raz się obudziła .. kurczę zaczynam się martwić temp.zmierzyłam nie ma.. A ona dalej śpi ..
 
reklama
Jak skończy 3 tygodnie to u mnie mówili że mogę podawać 110ml -120ml więc na początku podawałam 110ml przez 3 dni a później zauważyłam że mała szuka wiece j więc sama zwiększyłam do 120ml
I dzisiaj lekarka mi powiedziała że jak mała się wzbudza co 4.5h do 5h w nocy to mogę jej podać 130ml jeżeli tyle zechce zjeść . Moja skończyła 4tyg wczoraj

Chyba zwiększę mu trochę dawki, bo tez mam wrażenie ze nie zawsze się najada biedak :(
 
Ja po tych dwoch godzinach stweirdzilam, ze nie dam rady dluzej i musze go na chwile odlozyc i rozprostowac kosci, mysle sobie- trudno, bedzie chcwile wrzeszczal. A on bezczelnie zasnal z usmiechem w lozeczku [emoji23]
Mój tak samo , mówię że już nie mam siły go nosić i odkładam do łóżeczka i ma spać a on zasnął :D
 
Chyba zwiększę mu trochę dawki, bo tez mam wrażenie ze nie zawsze się najada biedak :(
Mojej Zuzi robię 90 i tego nie wypija nawet do końca oczywiście jeszcze wypija to jesZcze na dwie raty i to pije prawie przez godzinę .. najpierw wypije ok 80 robimy odbijanko i pozniej kończy.. a dziś skończyła 5 tygodni nie wiem czy to nie za mało..
 
20181012_085815.jpg

Z drugorodnym ❤

Rozwija sie jak szalony ten Twoj Miki! Moj wycieczki robi tylko do sutka jak go poloze na brzuchu swoim[emoji14]

Mnie on się neurologicznie nie podoba zbytnio... zachodzące słoneczko i ta głowa ciągle preferuje jedną stronę...
 

Załączniki

  • 20181012_085815.jpg
    20181012_085815.jpg
    651,2 KB · Wyświetleń: 332
Hahahah moj tez :D

Dziewczyny podajecie wit c?
Sob8e jak nie zapomnę dziecku nie

A już 9. Noooo co jesttttt
Nic. cisza. zero. null a o 15 zryw do domu mają :(

Kombinator jeden a i tak do dowodu to ma dopiero paskudne zdj
Do dowodu ja mam takie jak z kroniki policyjnej... 10 lat bez prokuratora

Że w internecie to wiem ale jednej książeczki nie będę zamawiać
Więc wolała bym stacjonarnie jakoś
No mówię w AUCHAN za 8 zyla
 
Naspał się... łóżko zdazylam poscielic... sprzatnelismy kupę, daliśmy cyca. Teraz śpi na kolankach... dzień jak codzień ;)
A chciałam mu kilka ładnych fotek pstryknac, żeby wysłać koleżankom z pracy z podziękowaniami za prezent. Śpiącego dostaną, bo przy cycku nie wypada ;)
 
reklama
Do góry