reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

reklama
Dzięki dziewczyny za odpowiedź. Z racji tego że wózek dla wnusia kupują moi rodzice wybór mam między dwoma lokalnymi firmami: bebetto i camarello. Ale z bebetto gdzieś mi się bardziej podobają :) kwestia jeszcze uzgodnienia z mężem modelu i koloru :D
 
Dziewczyny... pewnie gdzieś tu o tym pisałyscie, ale chyba nie dokopię się do tych postów - musiałabym je przejrzeć wszystkie.
Chciałam kupić laktator i nie mam pojęcia jaki... Raczej elektryczny, bo jak wróce na uczelnie to bede musiala odciagac tego mleka trochę wiecej, ale fajnie jakby był tez opcje bycia laktatorem ręcznym, żebym mogła na uczelni miedzy zajeciami sciagac jak juz beda mi piersi ciążyły.. I nie chciałabym wydawać na niego milionów... Moze macie jakiś godny polecenia?
 
Dziewczyny... pewnie gdzieś tu o tym pisałyscie, ale chyba nie dokopię się do tych postów - musiałabym je przejrzeć wszystkie.
Chciałam kupić laktator i nie mam pojęcia jaki... Raczej elektryczny, bo jak wróce na uczelnie to bede musiala odciagac tego mleka trochę wiecej, ale fajnie jakby był tez opcje bycia laktatorem ręcznym, żebym mogła na uczelni miedzy zajeciami sciagac jak juz beda mi piersi ciążyły.. I nie chciałabym wydawać na niego milionów... Moze macie jakiś godny polecenia?

Ja kupilam tym razem tommie teppe elektryczny ktory mozna uzywac na baterie, co tez moze byc rozwiazaniem dla Ciebie na sciaganie poza domem.
W pierwszej ciazy mialam aventa i tez bylam zadowolona.
 
reklama
Do góry