reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Agula chce kupić ten laktator ci Ty masz, nadal jesteś zadowolona z niego? Ten medeli strasznie drogi, nie dam tyle. Goj ja mogę Cię wesprzeć mrozonkami jak chcesz jak wtedy ;) ja też czekam na pierwsza wypłatę 500+, składałam przez mBank.
 
Ja juz po fryzjerze i od razu lepiej sie czuje. Ostatni raz bylam przed ciaza.. az sie pochwale :)
 

Załączniki

  • 20181019_140140.jpg
    20181019_140140.jpg
    487,9 KB · Wyświetleń: 145
Ja tez jeszcze nie dostalam ani becikowego ani 500. Powiedzieli mi, ze becikowe i 500 za wrzesien dostane po 20.10 a reszte 500 chyba na koniec listopada z wyrownaniem
 
reklama
Do góry