reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@DotkaB przykro mi z powodu straty.. Ale rozgość się tutaj :* ciepło cie witamy :)

A jeśli chodzi o starania to u mnie hmmm ciąża zakończona w 19 tyg a kolejna 4 miesiące później :)
My czekamy na wyniki DNA najpierw jeslu dadza nam zielone swuatlo to pewnie zaczniemy sie starac po nowym roku. Zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce....
Bede tu do was zagladac i trzymac za wszystkie kciuki. Xx
 
Roki zapytam cie o witaminy, masz mutacje mthfr? Ja mam obir w hetero i wlasnie sie zastanawiam jakie brac, tu e uk nir moge znalezc nic bez kwasu foliowego i ogolnie wit z grupy b ktore biore metylowane z osobna, ale zaczynam sie martwic bo to juz zaraz 2 trymestr, dzis 12+0 i pasowaloby gutkowi troche innych witamin jak cynk itp dorzucic a ciezko zeby polykac 15 tabletek dziennie bo juz z 3 mam problem :( i nie wiem, myslalam zeby wziac zwykle witaminy ciazowe i dodatkowo lykac swoje metyle, ale na fb na grupie po stratach dziewczyny wszystkie odradzaja takiego czegos, ze ponoc homocysteina strasznie skacze, zeby zostac przy metylach plus magnez i zdrowo jesc ale ja sie boje ze to za malo i jestem troche zalamana bo nie wiem co robic. Moze ktoras jeszcze dziewczyna sie wypowie na ten temat?
 
reklama
@kari21 ja brałam do tej pory prenatal uno. Teraz kupiłam prenatal duo. Tam jest kwas foliowy zwykły i metylowany, Witb6, b12, coś tam jeszcze już nie pamiętam, no i do tego jest dha bo to też ważne :)
 
Do góry