reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Nacytowalam się i dupa - poznikalo wszystko. Pająka to chyba z parku przynioslam. Mały skurczybyk, a jednak za uchem dał radę dziabnąć [emoji14]
Mi wlasnie młody odpadł, mam nadzieję, że na noc już :D piękna dziś pogoda była, pół dnia na dworze ;)Zobacz załącznik 913949Zobacz załącznik 913950Zobacz załącznik 913953
Nienawidzę pająków, boję się ich [emoji37]
Miłek już taki fajny duży [emoji5] I fakt pogoda rozpieszcza [emoji846]
 
reklama
Nienawidzę pająków, boję się ich [emoji37]
Miłek już taki fajny duży [emoji5] I fakt pogoda rozpieszcza [emoji846]
Ja Tak samo , brzydzę się pająków.
Jak tylko jest gdzieś taki z grubym kadłubkiem to wołam mojego S. żeby przyszedł go zabić . Ostatnio podczas karmienia takiego zobaczyłam w nocy to myślałam że padnę na zawał . Najgorsze było to że nim mój S. się obudził i znalazł coś żeby go usunąć to już go nie było . I spędziliśmy chyba z godzinę z latarkami przeszukując pokój .
 
Mój mąż ma łuszczyce i to takie dziadostwo że już miałam obraz mojej dzidzia i tego świństwa....

No nic przyjemnego, moj tata tez ma i wyglada to bardzo nieladnie [emoji17] takze trzymam kciuki, zeby to byla tylko ciemieniucha [emoji5]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
A tak z innej beczki-uzywacie juz trójek?
Ja na dwójkach jadę ale kto wie czy jak nie skończę dwójek które mam w domu to już 3 nie zacznę używać. Ja od początku tylko jedynki kupowałam łącznie 4 paczki po 46 (chyba) sztuk, 4 paczki dwójek dostałam, 2 paczki Dada i jedna już użyta paczka 64 sztuki, teraz leci druga i 2 paczki pampersów 43 sztuki.
 
Do góry