reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ja narazie zrobilam:
Ureaplazma - ujemny wynik
Chlamydia - igg ujemny igm ujemny
Listerioza spp jakosciowo - jakies dwa serotypy wyniki ujemne
Cytomegalia igg dodatni igm ujemny
Mycoplazma igg ujemny igm ujemny
Toxoplazma igg ujemny igm ujemny
Kwas foliowy 25.10 przy normie 3.89-26.8
Tsh 1.150 przy normie 0.270-4.200
Zelazo 27.6 przy normie 6.6-26.0
P/c przeciw kardiolipinie igg ujemny igm ujemny
Czekam na wyniki antykoagulantu toczniowego i na p/c przeciw beta 2 kardiolipinie
Robilam po pierwszym okresie w 4 dniu cyklu prolaktyne wynik 11.31 przy normie 4.79-23.30
W 22 dniu cyklu ide sprawdzic progesteron.
Jutro powinny przyjsc test na trombofilie ze strony test.dna
Przyszedl wynik na antykoaugulant toczniowy (LA)
PTT -LA (APTT sens. LA) 35.90 przy normie 31.40 - 43.40
LA1 - 32.50 przy normie 31 - 44
Cokolwiek to oznacza :rolleyes:
 
reklama
@Oczekujaca123 dzięki za informację. Dziś byłam na wizycie i przy okazji zapytałam o jakiś pakiet to niestety ot tak nic nie można wykupić tylko z danych miejsc pracy.


@Ela93 ja tych badań nie robiłam więc nie podpowiem.

Jestem po wizycie wszystkie badania mam bardzo dobre z nich nic nie wynika żeby było coś nie tak. Pytałam o trombofilie i powiedział, że nie widzi potrzeby robienia tego badania ale jeśli będę spokojniejsza po zrobieniu to nie widzi problemu i dostałam skierowanie. Pakiet trombofilia obejmuje 6 mutacji w 4 genach i w przyszłym tygodniu pojadę zrobić. Homocysteina też jest w porządku i mam dalej brać te witaminy co wcześniej. Już mam zrobimy krok do przodu :) Dziękuję Wam dziewczyny za pomoc w tych badaniach bo sama nigdy bym nie dowiedziała się, że to wszystko jest takie ważne.
 
@Oczekujaca123 dzięki za informację. Dziś byłam na wizycie i przy okazji zapytałam o jakiś pakiet to niestety ot tak nic nie można wykupić tylko z danych miejsc pracy.


@Ela93 ja tych badań nie robiłam więc nie podpowiem.

Jestem po wizycie wszystkie badania mam bardzo dobre z nich nic nie wynika żeby było coś nie tak. Pytałam o trombofilie i powiedział, że nie widzi potrzeby robienia tego badania ale jeśli będę spokojniejsza po zrobieniu to nie widzi problemu i dostałam skierowanie. Pakiet trombofilia obejmuje 6 mutacji w 4 genach i w przyszłym tygodniu pojadę zrobić. Homocysteina też jest w porządku i mam dalej brać te witaminy co wcześniej. Już mam zrobimy krok do przodu :) Dziękuję Wam dziewczyny za pomoc w tych badaniach bo sama nigdy bym nie dowiedziała się, że to wszystko jest takie ważne.
Dostalas ta trombofilie na nfz ? ;)
No niestety luxmed chyba tylko z pracodawcami wspolpracuje. ALE! Wiem, ze niektorzy ubezpieczyciele z nimi współpracują ;)
Ja np mam umowe z Interisk na uslugi świadczone w Polmedzie.
Ale wiem, ze duzo firm ma pakoetu dp luxmedu - co pytalam to wciskali mi luxmed, ciezko bylo do polmedu znalezc, a zalezalo mo na ginekolog tam wiec szukalam do skutku

Ale np za luxmed w ramach meza pracy place 66zl a on nic
A za.polmed juz 110zl bo jest przez ubezpieczyciela, ale mam tez specjalistow i duzo badan za darmo , szczegolnoe tych w ciazy
 
@Oczekujaca123 niestety nie na NFZ bo ja chodzę prywatnie a lekarz nawet chyba nie może mnie skierować na NFZ wszystkie skierowania i recepty mam na 100%. Mu mamy troszkę inne ubezpieczenie i tam nie mam takiej możliwości niestety.
 
Dostałam wczoraj okres. Po negatywnej becie i tak brałam duphaston żeby wydłużyć druga fazę ale i tak zaczęłam krwawić 13dpo.

No i teraz pytanie dziewczyny. Co teraz? Jak teraz zacząć brać znów duphaston w tym cyklu? W poprzednim cyklu owulacje miałam dopiero w 20dc
Ja też mam okres, ale skąpy. Ja biorę od 16 dnia cyklu, ale ja biorę w celu wyrównania cyklu, a nie zajścia. U Ciebie nie wiem jak...
 
@Oczekujaca123 niestety nie na NFZ bo ja chodzę prywatnie a lekarz nawet chyba nie może mnie skierować na NFZ wszystkie skierowania i recepty mam na 100%. Mu mamy troszkę inne ubezpieczenie i tam nie mam takiej możliwości niestety.
Inne ubezpieczenie tzn?

Ja sobie w posrednictwach z ubezpieczeniami szukalam polmedu i tam byl tez luxmed, wiec to jest dla kazdego. Jesli nie mozna z pracy.

Ja mam prywtanie gin a mimo to wszystkoe recepty refundowane.

A no to laski Ci nie zrobil ze skierowaniem na trombofilie, bo to w sumie kazdy bez skierowania moze zrobic ;)
 
reklama
Do góry