reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

reklama
Night probuj i daj znac jak tam maz zareagowal bo jak sie uda go przekonac to tez zaczne stosowac Twoja taktyke [emoji16][emoji16]
 
Night probuj i daj znac jak tam maz zareagowal bo jak sie uda go przekonac to tez zaczne stosowac Twoja taktyke [emoji16][emoji16]
Będę próbowała i meldowala o postępach :D - kiedy masz teraz wizytę Gooskaw?- ja w poniedziałek i niby nic mnie nie niepokoi ale jakieś zdenerwowanie dzień, dwa przed się pojawia :/
 
Night a czemu sie boisz? Zobaczysz maluszka :-) to trzeba sie cieszyc. Ja mam w nastepny wtorek tzn 4.12 :-) juz sie mniej stresuje niz w 1 trym.
 
Night a czemu sie boisz? Zobaczysz maluszka :-) to trzeba sie cieszyc. Ja mam w nastepny wtorek tzn 4.12 :-) juz sie mniej stresuje niz w 1 trym.
A jakoś tak ogólnie- matka wariatka ;)- mój ginekolog zobaczy pierwszy raz moje wyniki prenatalne i wiem że jest Oki ale jakoś mnie to stresuje:)
 
Oj Dziewczyny ☺ można się tu pośmiać

Ja mam we środę wizytę. Brzuch mnie dzisiaj tak okresowo bolał przez godzinę, ale na cale szczęście przeszło.

@gooskaw ja też mam taki instynkt obrony brzucha. Jakby ktoś coś to kung fu panda i nie ręczę za siebie ☺
 
Dziewczyny nie wytrzymałam niepewności i tego strachu, że coś się z maluszkiem dzieję, a ja za późno zareaguję. Od wczoraj ból w podbrzuszu, dokładnie wzgórek łonowy i okolice, był nie do wytrzymania. Jedynie jak leżałam to nie bolało. Mój ginekolog od dwóch dni jest nieosiągalny. Poszłam dziś do pierwszego lekarza jaki miał na dziś termin. Właśnie wracam. Z dzisiusiem okazało się wszystko dobrze. Szyjka też ok. Diagnozę mam taką, że rozchodzi mi się spojenie łonowe. Muszę skonsultować się z ortopedą. Mam pytanie czy macie też z tym problem na tak wczesnym etapie ciąży? Ja w pierwszej ciąży też miałam rozchodzenie spojenia, ale grubo po 26 tygodniu, a teraz jestem w 16.
 
Ja dzisiaj pół dnia internetowe zakupy robiłam. Ale nie dla siebie tylko dla rodzinki prezenty pod choinkę. I tak z 500zł poszło. A to dopiero część:baffled: zaoszczędziłam dzisiaj 25proc na solniczce i pieprzniczce, 50proc na sweterku dla bratowej w Top Secret i jeszcze rozpedziłam się w księgarni bo książki też były w lepszych cenach. Reszta zakupów była w cenach takich jak w ciągu ostatnich dni. Ale jednak coś się udało. Też nie lubię tłumów w sklepach:no2:. Dzisiaj napewno wyglądało tam jak na wojnie.. i kolejki.. :sorry2:

Mąż wraca właśnie z pracy przez Katowice i namówiłam go żeby wstąpił do galerii zobaczyć płaszcze.. ciekawe czy jak wróci to będzie szczęśliwy że coś upolował, czy będzie mnie chciał zamordować, że kupę czasu stracił?:-D

@Night&Day jak mogłaś nie skorzystać z takiej okazji?:D powiedz mu ile zaoszczędziłaś, a dodatkowo w przyszłym roku opchniesz ją za 150;)

@Ags8620 to dobrze że pisałaś do lekarza. Wiesz przynajmniej co i jak. Dobrze, że z maluchem wszystko ok. Ale skąd takie coś? Miałaś jakiś wypadek czy tak się czasem dzieje? :errr:
 
reklama
@Franka84 - nie wiem właśnie skąd się to bierze, tzn. to rozchodzenie jest po to, żeby zrobić miejsce rozrastającej się macicy i do porodu żeby było więcej miejsca, ale nie rozumiem dlaczego tylko niektóre z nas mają z tym problem. Może faktycznie coś z anatomią, że jedne z nas mają miednice bardziej spójną. Zapytam o to ortopedę jak będę to Wam napiszę.
 
Do góry