reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
@Ewelina140690 będzie dobrze! !! Powodzenia!!!

@Kredka_na_baterie czytalam dużo na temat przybierania dzieci na piersi i takie minimum do 3 miesięcy niby jest 120gr a potem 90gr na tydz. a górnej granicy nie ma. Jak również natrafilam na dużo postów kobiet które przeszły to samo co ty. Bądź przechodzą dłużej

Na blogi hafija opisuje w czym moze być problem i podaje rady. Może czytalas ?
Link do: Karmienie piersią – Niemowlę mało przybierające na wadzeskrót artykułu z kellymom.com


A jeśli nic z tego nie pomoże to może karmienie SNS? Takie dokarmianie ale również stymulujace pierś

Tak czy inaczej zdrowko najważniejsze!

(Moja córka po 6 tyg karmienia persią przybrała zaledwie 150g, na szczęście trafiłam na mądrą pediatrę która nie złapała się od razu za głowę i nie kazała dokarmiać mm tylko nakazała mi przystawiać córkę co 10 min, na początku pomyślałam, że to jakaś szalona kobieta ale starałam się przystawiać jak najczęściej i córka zaczęła normalnie przybierać! A wszystko przez brak wiedzy, to było moje pierwsze dziecko i byłam zielona jak szczypiorek a położne w szpitalu kazały karmić co 3h i nie dłużej jak 15 min, i ja się tego trzymałam, totalna bzdura ale skąd mogłam wówczas to wiedzieć. Gdyby pediatra kazała mi dokarmiać butelką to na pewno bym się jej posłuchała myśląc, że ma rację i laktacja szybko by się skończyła, nie rozumiem dlaczego lekarze tak szybko idą na łatwizne z tym dokarmianiem, przecież każda kobieta jest w stanie wykarmić swoje dziecko, teraz przy drugim widzę, że mogłabym nawet bliźniaki wykar)



Ja dziś niedospana
Mlody od. 23/zasypial na 10min i tak naprawdę Zasnął o 1.30... Potem 4pobudki na jedzonko i teraz śpi. Te bym poszła spać ale muszę jechać

@majacyr na bank mlody walczył z infekcja temu taki śpiący był! Eh masakra

Zdrowka Dla Was! !
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny czy Wy smarujecie buźki czymś? Bo moja Zosia ma trochę sucha skórę, nie wiem czy powinnam czymś nawilżać? Smaruje tylko jak wychodzimy na zewnątrz.
Druga sprawa to ciemieniucha na brwiach. To możliwe? Bo ma coś co przypomina ciemieniuche i tylko w okolicach brwi.
Ja smaruje tylko olejem kokosowy, całego. Nawet jak rączki zlize to nic mu się nie stanie :) I też mial taka niby ciemieniuche na brwiach, to po kąpieli nasmarowalam olejem i potarlam tetra i zeszło...
 
Ewelinko, ja też czekam [emoji3]

Dzień minął mi bardzo szybko, aczkolwiek noc chyba będzie najdłuższa w życiu. Boję się, panikuje.... choć wiem, że wszystko będzie dobrze, nie ja pierwsza i nie ostatnia...., ale co z tego.. Zawsze z tylu głowy jest jakieś ale... Jeszcze bardziej mnie wnerwiał przez cały dzień tekst, że cesarka jest bezpieczniejsza. Słyszałam to od co najmniej 5 osób. Narzeczony śpi, a ja leżę i gapię się w przyciszony telewizor... i nie! Nie chce mi się spać....
Pozwolę się wtrącić :) ja miałam jeden porod i jedną cc i powiem ci że po cc szybciej się dochodzi do siebie...przynajmniej siedzieć można :Ddo przyjemności to nie należy ale my kobiety damy radę, przy odrobinie pomocy przeciwbólowych i drugiej połowy w trakcie dochodzenia do siebie :) jakbym miała mieć trzeci porod wybrałbym cc,tylko taka na zimno bo teraz to mnie wzięli na stół jak miałam skurcze co minutę :( więc zsarzylam się już mocno wymeczyc:( ale ból się zapomina jak zobaczysz maleństwo ❤ będzie dobrze ,nie bój się ❤
 
reklama
Pozwolę się wtrącić :) ja miałam jeden porod i jedną cc i powiem ci że po cc szybciej się dochodzi do siebie...przynajmniej siedzieć można :Ddo przyjemności to nie należy ale my kobiety damy radę, przy odrobinie pomocy przeciwbólowych i drugiej połowy w trakcie dochodzenia do siebie :) jakbym miała mieć trzeci porod wybrałbym cc,tylko taka na zimno bo teraz to mnie wzięli na stół jak miałam skurcze co minutę :( więc zsarzylam się już mocno wymeczyc:( ale ból się zapomina jak zobaczysz maleństwo [emoji173] będzie dobrze ,nie bój się [emoji173]
A mogę zapytać, czemu tak ciężko dochodziłas do siebie po SN? Pytam, bo czytam jak tu dziewczyny godzinami dochodzą do siebie po cc, czekają by usiąść czy by wstać... Ja rodziłam dwa razy SN, i wtedy i teraz wypuścili mnie po kilku godzinach do domu, od razu po porodzie mogłam wstać i chodzić, iść pod prysznic... Więc to pierwszy raz gdy czytam że to po operacji się szybciej dochodziło do siebie?
 
Do góry