reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Zas nie poradzę śniadania zjeść. Stawia mi się wszystko. Od 4 nie śpię bo mnie mdłości męczą. Może w pracy przy robocie zapomne o mdlosciach i wymiotach. Miłego dnia wszystkim!!!! [emoji16]
 
Jeny nie nadążam za Wami dziewczyny. Tyle stron do nadrobienia [emoji6]. To mnie zmartwilas z tą glukozą, bo ja na czczo miałam ostatnio 94,1.
Dziewczyny panikujcie ;) Norma jest do 99, więc nie ma co się stresować na zapas. Ja tez mam podwyższony cukier na czczo (106). Do tego dziadek byl cukrzykiem. Zbilansowana dieta, malo węgli prostych - więcej złożonych i bedzie git :) Endokrynolog kazala mi zrobić krzywą i wtedy wyszedł ten cukier (spada bardzo poprawnie) i kazala stosować diete taka jak dla cukrzyków, w tym malo owoców nad czym ubolewam.
 
Witam,

wczorajsza wizyty 6t4d, serducho biło pięknie, dzidziuś bardzo maleńki, ale zdrowy i w normie. Z badania wszystko jak należy. :) Można oszaleć z radości widząc małe <3.
zdjęcie podrzucę popołudniu, bo siedzę już w pracy!
 
Dziewczyny panikujcie ;) Norma jest do 99, więc nie ma co się stresować na zapas. Ja tez mam podwyższony cukier na czczo (106). Do tego dziadek byl cukrzykiem. Zbilansowana dieta, malo węgli prostych - więcej złożonych i bedzie git :) Endokrynolog kazala mi zrobić krzywą i wtedy wyszedł ten cukier (spada bardzo poprawnie) i kazala stosować diete taka jak dla cukrzyków, w tym malo owoców nad czym ubolewam.
Norma dla kobiet w ciąży jest 92 a nie 99. I niestety nie jest tak kolorowo ze zawsze wystarczy dieta. U mnie dieta cukrzycowa bardzo rygorystyczna od ponad roku, od pozytywnej bety jeszcze bardziej przestrzegana i cukry na czczo 95-98.
 
reklama
Do góry