reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Hej hej dziewczyny :) myślałam, ze tu cisza, bo nie dostałam powiadomień na maila, a widzę, ze coś się dzieje i fajnie, bo razem raźniej ;) ja czekam na okres. Póki co cisza i spokój, żadnych objawów niczego kompletnie . Tez myśle czy nie zmienić lekarza, piszcie co tam u Was, 3majcie się :)
 
reklama
Hej hej dziewczyny :) myślałam, ze tu cisza, bo nie dostałam powiadomień na maila, a widzę, ze coś się dzieje i fajnie, bo razem raźniej ;) ja czekam na okres. Póki co cisza i spokój, żadnych objawów niczego kompletnie . Tez myśle czy nie zmienić lekarza, piszcie co tam u Was, 3majcie się :)
To tak jak u mnie. Narazie nic się nie dzieje. Clo już wzięłam. W czwartek jadę do lekarza. Ale nie nastawiam się i wydaje mi się raczej że nic z tego nie będzie.
@Lusia125 a jak tam u ciebie ? Znalazłaś jakiego lekarza ?
 
Trzeba wierzyć:) Póki co nie, czekam na okres i od razu szukam lekarza....A mam pytanie jaki zastrzyk dostajecie na pęknięcie?
 
Dostawalam ovitrelle 250. Nie potrzebowałam większej dawki.
Dziękuję. Mam nadzieję że ktoś mnie przyjmie i może wystarczy mi ten zastrzyk... Oby bo to bd ostatni cykl z clo... Wtedy mój lekarz kazał przyjść i zrobi mi badanie droznosci... Ale nie wiem czy akurat do niego pójdę... Na marca jestem umówiona do lekarza który specjalizuje się bezpłodności dużo znajomych go chwali dzięki niemu maja dzieci metoda naturalna... A ja dziś testowałam bo @ powinna już być... Niestety jedna kreska..
 
Dziękuję. Mam nadzieję że ktoś mnie przyjmie i może wystarczy mi ten zastrzyk... Oby bo to bd ostatni cykl z clo... Wtedy mój lekarz kazał przyjść i zrobi mi badanie droznosci... Ale nie wiem czy akurat do niego pójdę... Na marca jestem umówiona do lekarza który specjalizuje się bezpłodności dużo znajomych go chwali dzięki niemu maja dzieci metoda naturalna... A ja dziś testowałam bo @ powinna już być... Niestety jedna kreska..
Podobno jest testować kilka dni po terminie @. A z jakiej miejscowości jesteś?
 
Ja nie miałam zastrzyku na pęknięcie . To dopiero pierwszy cykl na CLO, myśle żeby się zapisać na wizytę do jakiejś dobrej kliniki leczenia niepłodności . Z reszta moj mąż już od dawna mówi żebym zmieniła lekarza , a ja uparcie ufam mojej pani gin. Bez sensu ...okres dopiero za jakieś 5/6dni, które się dłużą jak cholera . Dobrze by było gdybym tez poszła sprawdzić tą drożność , ale jakoś nadal nie mam przekonanaia :no:
 
Małe miasto w woj. Pomorskim, Bytów a ty?
Szwarszowice okolicę Ostrowca świętokrzyskiego i województwo świętokrzyskie. Ale leczę się w Kielcach. Dojezdzam 50km do lekarza.
@Kinia90 A miałaś już kontrolę po clo czy pęcherzyki pękają? Bo możliwe że rosną a nie pękają i wtedy jest potrzebny zastrzyk. Bo na drożność to z tego co wiem to się idzie jeśli się nie udaje po 3 cyklach ale najważniejsze aby wiedzieć.
 
reklama
Szwarszowice okolicę Ostrowca świętokrzyskiego i województwo świętokrzyskie. Ale leczę się w Kielcach. Dojezdzam 50km do lekarza.
@Kinia90 A miałaś już kontrolę po clo czy pęcherzyki pękają? Bo możliwe że rosną a nie pękają i wtedy jest potrzebny zastrzyk. Bo na drożność to z tego co wiem to się idzie jeśli się nie udaje po 3 cyklach ale najważniejsze aby wiedzieć.
Ja jestem z okolic Bielska i chodzę do p. Ginekolog z BB, mialam kontrole i usłyszałam ze jest nisza po jajeczku wiec chyba pękły. ? Nie wiem :D
 
Do góry