reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
Jestem ze śląska, ale od 10 lat mieszkam w Holandii.
Z zawodu i pasji jestem fryzjerką i mam swój mały salonikw którym pracuje 2 dni w tygodniu, natomiast 4 dni w tygodniu pracuje w firmie która się specjalizuje w zakupie nieruchomości. [emoji5]
 
Powiedzcie mi kochane co mogę wziąć na ból głowy ?
Wczoraj miałam bardzo stresująca sytuacje, nasza kochana papuga nam uciekła i bardzo się zestresowałam, przez co od wczorajszego wieczora bardzo boli mnie głowa. Brzuch tez pobolewa, mam nadzieje że wszystko z maleństwem w porządku [emoji849] na szczęście nie plamie
 
reklama
Powiedzcie mi kochane co mogę wziąć na ból głowy ?
Wczoraj miałam bardzo stresująca sytuacje, nasza kochana papuga nam uciekła i bardzo się zestresowałam, przez co od wczorajszego wieczora bardzo boli mnie głowa. Brzuch tez pobolewa, mam nadzieje że wszystko z maleństwem w porządku [emoji849] na szczęście nie plamie
Paracetamol można
 
Do góry