reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Cześć dziewczyny aktualnie 10 TC. W środę kolejna wizyta. Bardzo się martwię ponieważ rozłożyło mnie straszne przeziębienie dostałam antybiotyk, mam nadzieję że jest tak bezpieczny dla malucha jak mówi lekarz.... Okropny ból gardła i duszący kaszel, leżę w łóżku i zdycham... Pocieszcie że wszystko będzie dobrze...

A jaki dostałaś antybiotyk jeśli mogę zapytać
 
reklama
Cześć dziewczyny aktualnie 10 TC. W środę kolejna wizyta. Bardzo się martwię ponieważ rozłożyło mnie straszne przeziębienie dostałam antybiotyk, mam nadzieję że jest tak bezpieczny dla malucha jak mówi lekarz.... Okropny ból gardła i duszący kaszel, leżę w łóżku i zdycham... Pocieszcie że wszystko będzie dobrze...
Ja też proponuję domowe sposoby czosnek, miód, imbir i cytrynka. Mnie ostatnio męczył kaszel i kupiłam w rossmanie syrop *spam* dla kobiet w ciąży i matek karmiących i przeszło. Kuruj się. Jak by doszła gorączka zrób crp to taka moja ostrożna sugestia.
 
Mam głupie pytanie, większość z Was pewnie już wykonywała podstawowe badania. Ja muszę je zrobić w tym tygodniu. Nigdy nie miałam problemów zdrowotnych, dlatego też nie miałam pobieranej krwi ani nic. Jak te badania wyglądają? Dużo biorą krwi? I czy z moczem to już się tam idzie czy jak? Sorki za takie pytania dla niektórych zapewne śmieszne ale mieszkam z narzeczonym 160km od moich rodzinnych stron, nawet nie wiem gdzie tu się robi takie badania(już znalazłam w necie,) ale wiecie nie czuję się tu jakoś super rozeznana szczególnie jak chodzi o badania, bo tylko raz byłam u rodzinnego hehe Nie dość, że ciąża to dla mnie nowość to ilość badań mnie też przeraża.
jestem w szoku że nigdy badań nie miałaś żadnych!! Okaz zdrowia!
Znajdujesz laboratorium. Mocz musisz mieć ze sobą, najlepiej pierwszy poranny, i wcześniej sie podmyj żeby nie było niepotrzebnym elementów ze sluzu pochwowego w moczu. Musisz być na czczo. Ja do wszystkich badań miałam pobrane dwie fiolki czyli około 10ml.
 
Jakoś się udało bez takich badań ale miałam zamiar robić prześwietlenie kręgosłupa, ponieważ mam lekką skolioze oraz rezonans ze wzgledu na migreny. Niestety teraz wszystko odłożone w czasie ze względu na ciążę
 
reklama
Mam głupie pytanie, większość z Was pewnie już wykonywała podstawowe badania. Ja muszę je zrobić w tym tygodniu. Nigdy nie miałam problemów zdrowotnych, dlatego też nie miałam pobieranej krwi ani nic. Jak te badania wyglądają? Dużo biorą krwi? I czy z moczem to już się tam idzie czy jak? Sorki za takie pytania dla niektórych zapewne śmieszne ale mieszkam z narzeczonym 160km od moich rodzinnych stron, nawet nie wiem gdzie tu się robi takie badania(już znalazłam w necie,) ale wiecie nie czuję się tu jakoś super rozeznana szczególnie jak chodzi o badania, bo tylko raz byłam u rodzinnego hehe Nie dość, że ciąża to dla mnie nowość to ilość badań mnie też przeraża.
Mi pobrali 3 fiolki krwi ,rano zrób siusiu do pojemnika i weź ze sobą Słoneczko;)
 
Do góry