reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Ja miałam w pomiarze przy usg 4,2cm ale moja doktor od początku wpisuje w książeczkę 3cm. Pytałam i mówiła, że jest dobrze i żeby się nie martwić.
Muszę zwrócić na to uwagę przy kolejnym badaniu w takim razie. Teraz już jestem na l4 wiec głównie to siedzę w domu. Najwyżej sobie przełożę o tydzień wcześniej jeśli jakieś obiady wystąpią.
 
reklama
Mam pytanie dziewczyny jaką miałyście długość szyjki w 24 tc ? Bo u mnie u jednego lekarza wychodzi 3 cm a jak miałam pomiar w poradni to 4 cm i nie wiem czy taka różnica w pomiarach jest ok.
Spokojnie, nie wiem ile ma teraz, ale na polowkowych miałam 2,9 cm i lekarz powiedział, że jest ok. Najważniejsze, że jest zamknięta
 
U mnie lakarz też na ostatniej wizycie (26 tc)wymierzył szyjkę na 4,7 cm :)
Tera się zaczynam obawiać żeby moja się nie skracała ale jest zamknięta i twarda. Staram się dużo odpoczywać i zobaczymy jaka będzie na następnej wizycie. Wystraszyłam się żeby się nie skończyło leżeniem bo to dodatkowy stres.
 
Mam do was takie inne pytanie. Kiedyś jak wkładałam palec w moja pochwę to na długości palca czułam swoją szyję. A dzisiaj z ciekawości włożyłam i po szyjce ani śladu. To jest normalne że ona się unosi czy tak mi się skróciła?
 
reklama
Do góry