reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

To zawsze jakiś plus;) przynajmniej nie cierpisz przed i w trakcie.
Moje plamienia z wczoraj w nocy się skończyły. Nie było nic. To zrobiłam test z rana na wszelki wypadek ale też negatywny. I co teraz? Jutro do ginekologa ide. Zobaczę co powie. Chociaż mam nadzieję że jak już ma przyjść to przyjdzie tej nocy..
Może to taki wstęp do okresu? Kiedyś też tak miałam jak nie brałam leków, że najpierw plamienie, potem nic i później okres. Ba, czasami w trakcie okres się kończył na jeden dzień i było plamienie i później znów się rozkręcał :D Ale lepiej iść do gine, a najlepiej pewnie też na betę. Testy domowe mogą być nieczułe na małe stężenia beta hcg.
 
reklama
No niestety, u mnie pudło i @ przyszła w nocy :) Zaczynamy od nowa. Może w tym miesiącu będzie jajeczkowanie ze zdrowego jajnika :)

W tym miesiącu wszystko mnie zmyliło, bo wydaje mi się, że dzięki castagnusowi nie miałam żadnych objawów PMS ani zbliżającej się miesiączki. Na razie nie ma nawet bóli miesiączkowych a zawsze zwijałam się z bólu. Super :)
Szkoda, przykro mi, że się nie udało [emoji53] a jak długie masz cykle? Pewnie za miesiąc będziemy testować razem [emoji6]
 
Szkoda, przykro mi, że się nie udało [emoji53] a jak długie masz cykle? Pewnie za miesiąc będziemy testować razem [emoji6]
Wszystko w naszych rękach na kolejny miesiąc. Ja aktualnie jestem w fazie spadku temperatury więc mam Ci he nadzieję że ten cykl będzie ostatnim.
Najważniejsze że jest nas wiele i dalej będziemy mogły się wspierać!
 
Wszystko w naszych rękach na kolejny miesiąc. Ja aktualnie jestem w fazie spadku temperatury więc mam Ci he nadzieję że ten cykl będzie ostatnim.
Najważniejsze że jest nas wiele i dalej będziemy mogły się wspierać!
Pewnie, że tak. Razem raźniej, wsparcie jest mega ważne [emoji6]
Zgodnie z Twoją wczorajszą radą zamówiłam sobie Femibion 1 [emoji6]
 
I oby cholerstwo nie przyszło;) u mnie też dwa poprzednie cykle były 'ładne'. Ten jest dziwny. Ale nadziei nie mam bo plamienia już są. A to 16 dzień od teoretycznej owulacji.

Mój cykl tez dziwny. Na upały nie zwalam, bo są jakos od tygodnia, czyli nie mogły mieć wpływu na przesunięcie się okresu...
U mnie 17 dpo i dalej nic. Piersi zaczęły mnie bolec, a ze bolą zazwyczaj na około tydzień przed okresem, to wyglada na to, ze @ przyjdzie do mnie jakos 24 dni po teoretycznej owulacji. Masakra[emoji53]
 
Mój cykl tez dziwny. Na upały nie zwalam, bo są jakos od tygodnia, czyli nie mogły mieć wpływu na przesunięcie się okresu...
U mnie 17 dpo i dalej nic. Piersi zaczęły mnie bolec, a ze bolą zazwyczaj na około tydzień przed okresem, to wyglada na to, ze @ przyjdzie do mnie jakos 24 dni po teoretycznej owulacji. Masakra[emoji53]
A na pewno miałaś owu? Może cykl dłuższy bo bez owulacyjny?
 
Mój cykl tez dziwny. Na upały nie zwalam, bo są jakos od tygodnia, czyli nie mogły mieć wpływu na przesunięcie się okresu...
U mnie 17 dpo i dalej nic. Piersi zaczęły mnie bolec, a ze bolą zazwyczaj na około tydzień przed okresem, to wyglada na to, ze @ przyjdzie do mnie jakos 24 dni po teoretycznej owulacji. Masakra[emoji53]

No u mnie to samo. Wychodzi na to że miesiączką będzie około soboty. Ale jakoś dziwnie. Owulację miałam bo widziałam strozki krwi w śluzie więc zakładam że tego dnia właśnie była owulacja. Zobaczymy co powie gin. Żeby tylko się znowu jakieś chorobsko nie przyplątało
 
A na pewno miałaś owu? Może cykl dłuższy bo bez owulacyjny?

Co prawda nigdy nie miałam monitoringu, ale wiem ze generalnie owulacje mam. Nie da się jej u mnie w organizmie przegapić. Ale faktycznie miałam delikatne krwawienie owulacyjne trochę za późno. Wg tego powinnam mieć @ najpóźniej jutro. Zobaczymy
 
No u mnie to samo. Wychodzi na to że miesiączką będzie około soboty. Ale jakoś dziwnie. Owulację miałam bo widziałam strozki krwi w śluzie więc zakładam że tego dnia właśnie była owulacja. Zobaczymy co powie gin. Żeby tylko się znowu jakieś chorobsko nie przyplątało

No właśnie to krwawienie w tym cyklu było u mnie jakos późno. No zobaczymy. Jeśli nic się nie wydarzy do weekendu to pójdę ba bhcg i umowie się do lekarza
 
reklama
Dziewczyny jak robicie test ciążowy rano to jak bardzo ciemny macie mocz? Bo u mnie zazwyczaj jest bardzo przezroczysty ostatnio. Bo przez te upały ciągle pije i mimo że w nocy nie wstaje to rano jest jakby rozwodniony.
 
Do góry