reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Zaczynam widzieć że na tym duphastonie to wszystkie lecimy ... Gdzie nie wejde na temat to duphaston. A na mnie nie działa :/ co jest że mna....
 
Witajcie. Jestem mamą już 8 letniej córki. Bardzo pragniemy z mężem rodzeństwa dla córki. Zaczęliśmy starania w sumie o pierwsze nasze dziecko gdyż córka nie jest jego biologicznym dzieckiem. Mąż mieszka daleko jutro przyjeżdża i jedziemy do niego mam nadzieję że teraz się uda..
 
Dzięki wielkie :) ściągnę apke :) ja mam 27 lat, ale jak nim zajde to moze dojść do 30 :p najgorsze jak znajome pozachodzily za pierwszym, drugim i teksty typu:co to za filozofia. Eh.
Mam tak samo.. I wiekowo podobnie bo 28 lat, i jak prześladuja mnie wszystkie ciężarówki, i też słyszę tylko nam poszło szybko jeden cykl, albo nam udało się w drugim to krew zalewa.
 
Moja sąsiadka miała 5 cc żadnych dzieci nie planowala praktycznie rok po roku są może dwa lata przerwy z jednym...
 
Hejo :) moge dołączyć? Z mężem staramy się o maleństwo już od 7 miesięcy. Teoretycznie u mnie wszystko jest oki, przytulamy się co 2/3 dni. W tym cyklu gin przepisał mi lek na pobudzenie owulacji plus duphaston ale czuję że nie wyszło :( jutro ma być miesiączka a ja znowu czuję ten paskudny ból w podbrzuszu :( zaczynam się martwic, że nawet leki na pobudzenie owulacji nie podzialaly :( tarczyca w porządku, lekarz mówi że nic nie wygląda niepokojąco. Eh :(
Co bierzesz na pobudzenie owulacji? Coś mi lekarz ostatnio przebakiwal o tym i się tak zastanawiam co chce mi dać....
 
Hejo :) moge dołączyć? Z mężem staramy się o maleństwo już od 7 miesięcy. Teoretycznie u mnie wszystko jest oki, przytulamy się co 2/3 dni. W tym cyklu gin przepisał mi lek na pobudzenie owulacji plus duphaston ale czuję że nie wyszło :( jutro ma być miesiączka a ja znowu czuję ten paskudny ból w podbrzuszu :( zaczynam się martwic, że nawet leki na pobudzenie owulacji nie podzialaly :( tarczyca w porządku, lekarz mówi że nic nie wygląda niepokojąco. Eh :(
Witaj. Nie poddawaj się. Trzeba być dobrej myśli :)
 
Co bierzesz na pobudzenie owulacji? Coś mi lekarz ostatnio przebakiwal o tym i się tak zastanawiam co chce mi dać....
Ja zazywam ovarin :) lekarz również zalecił brać Capivit A+E dla mnie i m. Dodatkowo kazał brać Vit B. No i duphaston



Witam wszystkie nowe na forum staraczki:)


Dziewczyny myślicie że plemniki mogą przeżyć 3-4 dni przed owu ? Zaznaczę że nie było śluzu płodnego... pytam bo w tym cyklu mieliśmy odpuścić starania że względu na toxo... I teraz mam delikatnego stresa... A m się zapomniało i skończył we mnie. Co myślicie?
 
reklama
Nie wiem czy dobrze robie biorąc tą luteine mam dawkowanie 2x3 to dość spora dawka. A może tak być że gdzieś pomiędzy zaskocze i ta @ sie nie pojawi?
 
Do góry