reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

reklama
No t9 bylo raczej takie plamienie na pewno nie takie jak polog. Ilonka ja w pologu krwawilam bite 6 tygodni !
Niektore w ogole nic nie maja, a ja się nameczylam. Za to okresu już nie bedzie
 
No t9 bylo raczej takie plamienie na pewno nie takie jak polog. Ilonka ja w pologu krwawilam bite 6 tygodni !
Niektore w ogole nic nie maja, a ja się nameczylam. Za to okresu już nie bedzie
Tym się pocieszam. Mąż już dopytuje kiedy koniec celibatu, ale ja mam dylemat co do antykoncepcji, bo chcielibyśmy za jakieś 1,5roku starać się o drugie
 
Ilonaz to już musisz porozmawiac z lekarzem. Wkladki zakladac co sie nie oplaca. Drogie to i na 1.5 roku nie oplaca sie pieniedzy wydawac
 
Bylam dzisiaj na USG a to moja kochana córeczka [emoji3590] Anastazja [emoji7][emoji7]
IMG_20190710_193800.jpeg
 
reklama
Bylam dzisiaj na USG a to moja kochana córeczka [emoji3590] Anastazja [emoji7][emoji7]Zobacz załącznik 996712
Jej jaka śliczna <3 pulorki już ma fajne :)

Dzisiaj byłam na usg i moja żaba na waży już prawie 1700g. Wszystkie wymiary prawidłowe. Trochę jestem zawiedziona bo usg trwało może z 5 -7min u mojego gina. Nawet nie miałam jak spojrzeć w monitor bo lustawiony miał pod swoim kątem. Blizna też gruba, ok 4,2mm. Najważniejsze że wszystko jest ok. Aczkolwiek myślę czy by nie pójść na te trzecie prenatalne w 4d. Tylko kurcze ładnie to kosztuje a ja za bardzo już poszalałam z wyprawką. Jeszcze zamówienie w smyku dzisiaj poszło heh. Paranoja heh
 
Do góry