reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Witam, ja również spodziewam sie dzidzi na 9 marca 2020. Dzisiaj jest dokładnie 6t7d, o ciąży wiedziałam praktycznie odrazu nie wiem czy to zmysły czy tak sobie to wkręciłam, ale poprostu wiedziałam. Z partnerem nie staraliśmy się jakoś bardzo poprostu stwierdziliśmy, że w tym cyklu spróbujemy i udało się jestem bardzo szczęśliwa jak i pełna obaw. Pozdrawiam wszystkie mamy.
 
reklama
Mała.czarna a czemu Ty się na listę nie wpisałaś? Wpisuj się i to szybciutko ;)
Nowe dziewczyny też się wpiszcie zobaczymy ile nas dokladnie jest, nawet te co czytają a się nie udzielają ;)
f2w3gov37znp1hsr.png
A co to za lista od czego i gdzie się na nią wpisuje?
 
Jak według Ciebie będzie się sprawował ten segregator? :) Dopiero niedawno się o nim dowiedziałam i też się zastanawiam nad kupnem. Ja w pierwszej ciąży wspomagałam się książką Kaz Cook Ciężarówką przez 9 miesięcy, która serdecznie Wam polecam :)
Ja też ją mam fajna sprawa, i nie jest taka naukowa, tylko z jajem i łatwo się czyta
 
Odebrałam wyniki bety: 156 :-) progesteron 27. Jutro na 18 mam wizytę u lekarza ... pewnie nic nie będzie jeszcze widać ale kazal przyjść po leki na podtrzymanie po ostatnim poronieniu.
 
Witam wszystkie przyszłe mamy ;) bardzo cieszę się że jest takie forum, jestem w Norwegii i to forum będzie dla mnie bardzo pomocne, mam nadzieję ;) w zeszłym tygodniu pojawiły się na teście dwie kreski to moja pierwsza ciąża. Nie wiem dokładnie jak oblicza się ciąże ponieważ jedne kalkulatory pokazują 5t2d lub 6t7d, ostatnia miesiączka 26.05. Mam ból w jajnikach szczególnie w jednym z lewej strony. Ból w podbrzuszu wieczorami i senność ;) będę dzisiaj próbować wymusić badania, lecz w Norwegii są bardzo za natura i wcześniej niż 11 tydzień ciężko wymusić o jakie kolwoek badanie ;(
Hey ja jestem z Holandii i niestety to samo tutaj nic nie zrobią do 12 tygodnia, co ma być to będzie trochę mnie to przeraża bo jednak to moja 1 ciąża, mam 29 lat i jednak trochę się stresuje czytając że tu na forum co 2 dziewczyną coś tam jednak bierze na podyrzymanie. Ja ogólnie dobrze się czuję ból w macicy takie kucie, mega wyostrzony zapach, mdłości może nie ale czasami jest mi naprawdę nie dobrze mdli mnie, od tygodnia zaparcia i wzdęcia nie do opanowania, no i piersi wielkie nabrzmiałe i zauważyłam w sobotę że otoczki się powiększają i sutki są sterczące obolałe i większe, senność to jakaś masakra. A tak to chyba dobrze się czuję, życzę powodzenia
 
Hey ja jestem z Holandii i niestety to samo tutaj nic nie zrobią do 12 tygodnia, co ma być to będzie trochę mnie to przeraża bo jednak to moja 1 ciąża, mam 29 lat i jednak trochę się stresuje czytając że tu na forum co 2 dziewczyną coś tam jednak bierze na podyrzymanie. Ja ogólnie dobrze się czuję ból w macicy takie kucie, mega wyostrzony zapach, mdłości może nie ale czasami jest mi naprawdę nie dobrze mdli mnie, od tygodnia zaparcia i wzdęcia nie do opanowania, no i piersi wielkie nabrzmiałe i zauważyłam w sobotę że otoczki się powiększają i sutki są sterczące obolałe i większe, senność to jakaś masakra. A tak to chyba dobrze się czuję, życzę powodzenia
Widzę że masz dokładnie te same objawy co ja, ja jedynie nie mam żadnych mdłości. Też 29 lat pierwsza ciąża, :)
 
Hey ja jestem z Holandii i niestety to samo tutaj nic nie zrobią do 12 tygodnia, co ma być to będzie trochę mnie to przeraża bo jednak to moja 1 ciąża, mam 29 lat i jednak trochę się stresuje czytając że tu na forum co 2 dziewczyną coś tam jednak bierze na podyrzymanie. Ja ogólnie dobrze się czuję ból w macicy takie kucie, mega wyostrzony zapach, mdłości może nie ale czasami jest mi naprawdę nie dobrze mdli mnie, od tygodnia zaparcia i wzdęcia nie do opanowania, no i piersi wielkie nabrzmiałe i zauważyłam w sobotę że otoczki się powiększają i sutki są sterczące obolałe i większe, senność to jakaś masakra. A tak to chyba dobrze się czuję, życzę powodzenia

Hej, ja tez mieszkam w Holandii :) Moge spytac gdzie dokladnie mieszkasz?

To moja druga ciaza tutaj (synek urodzil sie w 2016), wiec daj znac jesli bedziesz miala jakies pytania czy watpliwosci.
 
reklama
Dziewczyny czy Was tez tak okrutnie bolą cycki? U mnie mega i do tego urosły sporo;) staniki za ciasne hehe muszę jechać na shoping, nie ma wyjścia :-D
No ja mam tak samo najwięcej widać po piersiach, to że duże i bolą to nic ja się przdraziłam sutkami mega duże i wystające, otoczka też ciemnieje i robi się większa. Może to głupie ale to moja 1 ciąża i jakoś nie mogę się nadziwić, że już takie zmiany, ale tłumaczę sobie, że jak tak jest to znaczy że wszystko OK. Ja tu w Holandii to niestety nie mam co liczyć na bete tylko czekać i czekać.
 
Do góry