reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Długo staralyscie się o swoje dzieci ? Ja o pierwsze dwa lata A teraz pół roku :-) U mnie sprawdza się regula że z drugim szybciej idzie :-) Jeszcze mam w planach trzecie ale nie wiem czy nie zrobię przerwy kilka lat żebym się nie zajechala przy 3 maluchów.
 
reklama
Długo staralyscie się o swoje dzieci ? Ja o pierwsze dwa lata A teraz pół roku :-) U mnie sprawdza się regula że z drugim szybciej idzie :-) Jeszcze mam w planach trzecie ale nie wiem czy nie zrobię przerwy kilka lat żebym się nie zajechala przy 3 maluchów.

O pierwsze 7 miesięcy, a o drugie 8 miesiecy wiec u mnie na odwrót :p
 
O pierwsza ciążę to chcieliśmy i było to jeden strzał w pierwszym cyklu się udało ale niestety poronilam w 9 tyg a teraz w 4 cyklu po lyzeczkowaniu [emoji847][emoji847]
 
Długo staralyscie się o swoje dzieci ? Ja o pierwsze dwa lata A teraz pół roku :-) U mnie sprawdza się regula że z drugim szybciej idzie :-) Jeszcze mam w planach trzecie ale nie wiem czy nie zrobię przerwy kilka lat żebym się nie zajechala przy 3 maluchów.
Przy pierwszej córce trwało 3 miesiące około , po okolo 12 latach [emoji15] zdecydowałam się na kolejne w pierwszym cyklu się udało (lecz nie szczęśliwie 7t4d poronilam samoistnie) nie czekałam wcale chyba szybko chciałam by ból był mniejszy po stracie [emoji17] i możecie nie uwierzyć bo lekarz też oniemial ale 8 styczeń było poronienie 8 luty test był pozytywny [emoji7] A 8 październik urodziłam zdrowa cudowna córeczkę [emoji64].
Przy tej ciąży to w sumie nie wiem który to cykl bo karmiłam piersią do 6 miesiąca później te moje cykle strasznie się rozlegurowaly, ale też przytulanek było jak na lekarstwo najmłodsza zabiera mi cala energie to taka moja antykoncepcja bo marzę tylko o długim śnie he he A jednak się udało [emoji16]
 
Długo staralyscie się o swoje dzieci ? Ja o pierwsze dwa lata A teraz pół roku :-) U mnie sprawdza się regula że z drugim szybciej idzie :-) Jeszcze mam w planach trzecie ale nie wiem czy nie zrobię przerwy kilka lat żebym się nie zajechala przy 3 maluchów.
Z pierwsza Córeczka miesiąc po ślubie zaszła w ciążę.. Teraz jeden jedyny raz bez zabezpieczenia i druga ciąża..
 
reklama
Do góry