reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Nawet nie wiecie, jak się cieszę, że to nie tylko nasze wymysly... [emoji16][emoji3590][emoji3590][emoji3590]
Widać i na zdjęciach, widać :) mogłabyś mi przypomnieć ile u Ciebie minęło od poronienia? Który to Twój cykl starań?
[emoji7]
Kochana, w dniu @ (jestem dwa dni przed, stąd też chyba moje niedowierzanie), 18 sierpnia równo miną 4 msce.
Jest to drugi cykl starań, chociaż pierwszy strasznie się bałam i chyba celowo go trochę odpuscilam.
 
Gratuluję bo również widzę tą kreskę! [emoji173] Wiesz, zbieg okoliczności bo u mnie 18 sierpnia też minie 4 miesiące... i też na dniach będę testować. Chociaż zaczynam podejrzewać że nic z tego bo przez ból brzucha czuje nadchodzący okres [emoji53]
Nawet nie wiecie, jak się cieszę, że to nie tylko nasze wymysly... [emoji16][emoji3590][emoji3590][emoji3590] [emoji7]
Kochana, w dniu @ (jestem dwa dni przed, stąd też chyba moje niedowierzanie), 18 sierpnia równo miną 4 msce.
Jest to drugi cykl starań, chociaż pierwszy strasznie się bałam i chyba celowo go trochę odpuscilam.
 
Nawet nie wiecie, jak się cieszę, że to nie tylko nasze wymysly... [emoji16][emoji3590][emoji3590][emoji3590] [emoji7]
Kochana, w dniu @ (jestem dwa dni przed, stąd też chyba moje niedowierzanie), 18 sierpnia równo miną 4 msce.
Jest to drugi cykl starań, chociaż pierwszy strasznie się bałam i chyba celowo go trochę odpuscilam.
Podobno po stracie jest szansa na szybsze zajście, ale nie wiem ile w tym prawdy... Z jednej strony też chciałabym już jak najszybciej zacząć, a z drugiej jednak jest strach :/ póki co cieszę się każda dobra wiadomością od Was :)
 
@nnat. Widać kreseczke także po cichu gratuluję i trzymam mocno kciuki ❤❤❤

@ewtash witaj. Ja mam te same mutacje i na podstawie tego gin zalecił mi heparyne od pozytywnego testu. Nie wiem jak w UK ale mam nadzieję, że i tam trafisz na dobrego lekarza, który zajmie się Tobą jak należy. Trzymam kciuki ❤️
 
reklama
Nawet nie wiecie, jak się cieszę, że to nie tylko nasze wymysly... [emoji16][emoji3590][emoji3590][emoji3590] [emoji7]
Kochana, w dniu @ (jestem dwa dni przed, stąd też chyba moje niedowierzanie), 18 sierpnia równo miną 4 msce.
Jest to drugi cykl starań, chociaż pierwszy strasznie się bałam i chyba celowo go trochę odpuscilam.
Mi blada kreska cień cienia wyszła w 25dc przy cyklach 30 dniowych [emoji4] jutro zaczynam 16 tydzień [emoji4], także za Ciebie trzymam mocno kciuki bo jak na dwa dni przed @ test jest pozytywny to dobrze wróży [emoji4] będzie dobrze [emoji4]
 
Do góry