reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
Hej. Ja też byłam dzisiaj na wizycie. Dzidzia ładnie rośnie, serduszko bije. Dzisiaj jest 10+3. Umówiłam się na prenatalne na 9.09, a w przyszłym tygodniu będę robić Sanco [emoji846]
20190823_144841.jpeg
 
Hej. Ja też byłam dzisiaj na wizycie. Dzidzia ładnie rośnie, serduszko bije. Dzisiaj jest 10+3. Umówiłam się na prenatalne na 9.09, a w przyszłym tygodniu będę robić Sanco [emoji846]Zobacz załącznik 1013584

Super kochana bardzo się cieszę :) jak ładnie widać


A mnie ściska w żołądku boję się że to moje zle samopoczucie to jest z czymś złym związane ze dzieje się coś złego :( na dodatek mam te sny niby nie mam plamien itd wyniki dobre ale to przecież czasem tak jest ze serce nie podejmuje pracy itp sytuację :(:(:(
 
Dokładnie robię tak samo. Oliwka w zelu u hmm nie działa cuda i detektor pod kontem wtedy sukces u mnie. Czasami uda się że tylko przyloze i odrazu mam piękna melodię A słucham już od 9 tygodnia [emoji7]
Hmm to może ja tez spróbuje zwykłej oliwki zamiast żelu do usg. A jaka to dokładnie oliwka? Nam się jeszcze nie udało posłuchać serduszka. Po weekendzie zrobie znowu podejscie.
 
A wy coś już czujecie w brzuchu jakieś bulgotki itd?
Jeszcze 3 dni do wizyty oby biło serduszko mam jakieś źle przeczucia:(

f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
Ja nic a fika jak szalona, lekarka powiedziała że mogę liczyć na jakieś uczucie za 4 tygodnie jestem 13+1 teraz, mówi że teraz to bulgotki pecherz I jelita.
 
Spokojnie, już niedługo wizyta i wszystkie obawy znikną [emoji4] Ja też się troszkę denerwowałam ostatnie dni, za dużo wolnego czasu i głupie myśli nachodzą. Pomyśl, że za 3 dni wszystkiego się dowiesz, a stres na pewno nie pomaga dziecku [emoji846]
Super kochana bardzo się cieszę :) jak ładnie widać


A mnie ściska w żołądku boję się że to moje zle samopoczucie to jest z czymś złym związane ze dzieje się coś złego :( na dodatek mam te sny niby nie mam plamien itd wyniki dobre ale to przecież czasem tak jest ze serce nie podejmuje pracy itp sytuację :(:(:(
 
Czy ja wiem po prostu mnie zaczęło mdlic ale wiecie to jak to może być... :( strasznie się boję te 3 dni to wieczność
Mili balas się jak nie miałaś objawów, boisz się jak masz naprawdę wszystko będzie ok lekarka mi dzisiaj powiedziała że najgorszy teraz jest stres bo dziecko odczuwa emocje.
 
Super kochana bardzo się cieszę :) jak ładnie widać


A mnie ściska w żołądku boję się że to moje zle samopoczucie to jest z czymś złym związane ze dzieje się coś złego :( na dodatek mam te sny niby nie mam plamien itd wyniki dobre ale to przecież czasem tak jest ze serce nie podejmuje pracy itp sytuację :(:(:(
Nakręcas
Spokojnie, już niedługo wizyta i wszystkie obawy znikną [emoji4] Ja też się troszkę denerwowałam ostatnie dni, za dużo wolnego czasu i głupie myśli nachodzą. Pomyśl, że za 3 dni wszystkiego się dowiesz, a stres na pewno nie pomaga dziecku [emoji846]
Wszystkie objawy o których piszesz są normalne i dobrze że się pojawiają, ja też je najbardziej odczuwalam w 8 tygodniu. Rozumiem Cię bo też się wszystkim denerwuje najpierw że nie mam objawów, potem ze są za słabe, potem ze raz słabe raz mocne, potem ze są za mocne, potem ze przechodzą... Myślę że gdyby serce nie biło nie doszła byś do tych objawów o których piszesz:) a czemu nie poszłaś wcześniej?
 
reklama
Do góry